3700 TL Monitör Dahil Sistem Toplama

Eray İnce

Hectopat
Daha fazla  
Herkese merhaba arkadaşlar, ilk olarak aynı isimde bir kaç konu var fakat istekler ve güncellik farklı ondan ben ayrı bir konu açma gereği duydum. Malum yaz geldi ve bende güzel sistemli bir bilgisayar toplamayı düşünüyorum. Yayın ve video çekmeyi de düşünüyorum bunun için de uygun olursa güzel olur. Monitör ve klavye dahil, klavyeyi ucuz idare etmelik bulabilirim fakat monitör için sizden tavsiye istiyorum. 3700 TL gibi bi' bütçem var. Fakat ek olarak bir kaç sene sonra sistemi güncelleme potansiyeli olmasını da istiyorum. Çok şey istedim de size güveniyorum bana kalsa 3700 bütçeyle CS:GO açamayacak bir bilgisayar toplayacağım yoksa :rolleyes: :rolleyes: . Site olarak sinerji hakkında güzel yorumlar gördüm orayı düşünüyorum size göre en güvenilir ve uygun sitede de toplayabilirim. Şimdiden teşekkür ederim, iyi günler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bu sistemi almayı planlıyorum ben de sizin gibi, monitör 24 inç ve 1ms.

Dosya Ekleri

• Screenshot_22.png
    Screenshot_22.png
    44,5 KB · Görüntüleme: 89
Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı