3700 TL monitör önerisi

Bütçe
3900 max

Hilmi_Kadir

Centipat
Daha fazla  
Selam hocam öncelikle sistemimi topladım. 1 aydır monitör için para bekliyorum. İlk başta ASUS'un IPS panel 144Hz en ucuz monitörünü düşünüyordum, ancak zamlandı şu anki fiyatı 4300 lira ve benim o kadar param yok. Ayın 10'unda 3000 TL borç alacağım bekle biriktir al demeyin öyle bir şansım yok biriktirene kadar benim eklediğimden fazla zamlanacak. Bu yüzden bana bir yardım edin hadi 100 200 de ekleyeyim ancak daha fazla imkanı yok Max 3900 lira var ve artık bu monitörü almam lazım bir yardımcı olun ne yapayım, ne alayım10'unda param geliyor ne önerirsiniz rekabetçi eğlence için arada oynuyorum genel hikaye ama bunun için kaliteden kısıp da VA panel alınmaz diye düşünüyorum.

Şimdi fırsatları kaçırdığın için elde tutulur model monitör kalmadı.
VA panel almanızı önermiyorum. Düşük bütçe de ghostingli modeller gırla geziyor çünkü.
Bu yüzden pek önermek istemesem de sıf forumda incelemesi yapıldığı için ve VA panelden uzak durmak gerektiği için Monster önereceğim.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
incelemesi de dün paylaşıldı. Bakabilirsin.
UFO testinde ghosting yok. Fakat overshoot var. Bu oran düşük ama nereden baksan %5 civarıdır.
Lakin OverDrive seçeneği olduğu için azaltlabilir. Tek mantıklı seçenek şu an bu.

Şimdi fırsatları kaçırdığın için elde tutulur model monitör kalmadı.
VA panel almanızı önermiyorum. Düşük bütçe de ghostingli modeller gırla geziyor çünkü.
Bu yüzden pek önermek istemesem de sıf forumda incelemesi yapıldığı için ve VA panelden uzak durmak gerektiği için Monster önereceğim.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
incelemesi de dün paylaşıldı. Bakabilirsin.
UFO testinde ghosting yok. Fakat overshoot var. Bu oran düşük ama nereden baksan %5 civarıdır.
Lakin OverDrive seçeneği olduğu için azaltlabilir. Tek mantıklı seçenek şu an bu.

Hocam bu model için fason diyorlar ama bana sorun çıkarır mı hiç bilmiyorum.

Hocam bu model için fason diyorlar ama bana sorun çıkarır mı hiç bilmiyorum.

Evet fason. Daha iyi bir seçenek görünmüyor. 3K'lık monitörler 4K üzeri olmuş.
VA panel almak riskli. %90 ghosting olacak sonra iade edeceksin.
Ya ikinci el temiz araştır ya indirim bekle ya da forumun referansı olacak Monster al.
Benim aklıma daha iyisi gelmiyor. Monitör olsa alternatif olarak konuşalım.
En azından testi yayınlanmış model almak soru işaretli model almaktan iyidir.
Bütçesi olana asla önermem ama.

Evet fason. Daha iyi bir seçenek görünmüyor. 3K'lık monitörler 4K üzeri olmuş.
VA panel almak riskli. %90 ghosting olacak sonra iade edeceksin.
Ya ikinci el temiz araştır ya indirim bekle ya da forumun referansı olacak Monster al.
Benim aklıma daha iyisi gelmiyor. Monitör olsa alternatif olarak konuşalım.
En azından testi yayınlanmış model almak soru işaretli model almaktan iyidir.
Bütçesi olana asla önermem ama.

Tamam teşekkür ederim bakacağız artık 2 3 gün sonra.

Yeni konular

Geri
Yukarı