3700 TL PC Toplama

Bütçe
3700
Benim evde 6 yıllık bilgisayarımda everest psu var hala sorunsuz çalışıyor.
Arkadaşım 3 aylık bilgisayarı cooler masterın 80+ Bronze psu su yandı.
Hocam bu işleri öyle sanmayın size olmaması milyonlara olduğu gerçeğini değiştiremez

Hocam söylediğin bilgisayar ile benşm topladığım bilgisayarın arasında kalite olarak çok var geil ile corsairi bir tutamazsın keza galax ile msı da.
Kardeşim sistemde i3 9100F gibi 4C/4T bir işlemci kullanmışsın. Neden yaptın bunu? Aynı fiyatlara Ryzen 3 3100 ve 1600AF bulunabiliyor ve performans bakımından top gibi sektirir i3'ü.
PSU'ya gelince... 3-4 ay sonra ''PSU'm yandı'' diye geleceksin.
E2 konusuna gelince; sizin kasadan kat kat daha iyi. RX 570 ile GTX 1650S'İ karşılaştıramazın. Keza i3 9100F ile 1200AF'yide.
Galax ile MSİ'ı karşılaştırmışsın. Galax daha F/P bir üründür. Bunları söylüyor iseniz sizin AsRock gibi MSI'ı havada sektiren anakart markalarından haberiniz yoktur zaten.

Uzun lafın kısası; madem ''Sistemde eksik var mı'' diyorsun ve kendi sistemini savunuyorsun? O zaman tavsiye isteme kardeş

Katılıyorum Ryzen 3100 i3'ü oyuncak eder.

Hocam çok ağır girmişsiniz ama ne yazık ki sonuna kadar haklısınız ben de böyle bir şey yazacaktım .

Bu arada hocam MSI iyi güzel de Armor serisi çok ısınıyor diyorlar driverından ayarlayın hocam.

Doğru hocam ısınma sorunu var bana da söylemişlerdi.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…