3700 TL PC Toplama

Bütçe
3700
Hocam söylediğin bilgisayar ile benşm topladığım bilgisayarın arasında kalite olarak çok var geil ile corsairi bir tutamazsın keza galax ile msı da.
Kardeşim sistemde i3 9100F gibi 4C/4T bir işlemci kullanmışsın. Neden yaptın bunu? Aynı fiyatlara Ryzen 3 3100 ve 1600AF bulunabiliyor ve performans bakımından top gibi sektirir i3'ü.
PSU'ya gelince... 3-4 ay sonra ''PSU'm yandı'' diye geleceksin.
E2 konusuna gelince; sizin kasadan kat kat daha iyi. RX 570 ile GTX 1650S'İ karşılaştıramazın. Keza i3 9100F ile 1200AF'yide.
Galax ile MSİ'ı karşılaştırmışsın. Galax daha F/P bir üründür. Bunları söylüyor iseniz sizin AsRock gibi MSI'ı havada sektiren anakart markalarından haberiniz yoktur zaten.

Uzun lafın kısası; madem ''Sistemde eksik var mı'' diyorsun ve kendi sistemini savunuyorsun? O zaman tavsiye isteme kardeş ;)

Kardeşim sistemde i3 9100F gibi 4C/4T bir işlemci kullanmışsın. Neden yaptın bunu? Aynı fiyatlara Ryzen 3 3100 ve 1600 AF bulunabiliyor ve performans bakımından top gibi sektirir i3'ü.
PSU'ya gelince... 3-4 ay sonra "PSU'm yandı" diye geleceksin.
E2 konusuna gelince; sizin kasadan kat kat daha iyi. RX 570 ile GTX 1650S'İ karşılaştıramazın. Keza i3 9100F ile 1200 AF'yi de.
Galax ile MSI'ı karşılaştırmışsın. Galax daha F/P bir üründür. Bunları söylüyor iseniz sizin ASRock gibi MSI'ı havada sektiren anakart markalarından haberiniz yoktur zaten.

Uzun lafın kısası; madem "Sistemde eksik var mı" diyorsun ve kendi sistemini savunuyorsun? O zaman tavsiye isteme kardeş ;)

Katılıyorum Ryzen 3100 i3'ü oyuncak eder.

Kardeşim sistemde i3 9100F gibi 4C/4T bir işlemci kullanmışsın. Neden yaptın bunu? Aynı fiyatlara Ryzen 3 3100 ve 1600 AF bulunabiliyor ve performans bakımından top gibi sektirir i3'ü.
PSU'ya gelince... 3-4 ay sonra "PSU'm yandı" diye geleceksin.
E2 konusuna gelince; sizin kasadan kat kat daha iyi. RX 570 ile GTX 1650S'i karşılaştıramazın. Keza i3 9100F ile 1200 AF'yi de.
Galax ile MSI'ı karşılaştırmışsın. Galax daha F/P bir üründür. Bunları söylüyor iseniz sizin ASRock gibi MSI'ı havada sektiren anakart markalarından haberiniz yoktur zaten.

Uzun lafın kısası; madem "sistemde eksik var mı" diyorsun ve kendi sistemini savunuyorsun? O zaman tavsiye isteme kardeş ;)

Hocam çok ağır girmişsiniz ama ne yazık ki sonuna kadar haklısınız ben de böyle bir şey yazacaktım :D.
Arkadaşlar şöyle bir sistem topladım sizce nasıl?
ASUS ex H310M V3 Gaming anakart.
MSI RX 570 Armor OC 4G ekran kartı.
Corsair venegance 8 GB DDR 4 3000MHz RAM.
Intel i3 9100F 3.6GHz 6MB önbellek işlemci.
Toshiba P300 1TB harddisk.
James Donkey 240 GB 510/500 MB SSD.
Gametech colder mesh panel 4x120mm kasa.
Everest eps 600A 600W Power suply.

Sistem toplam 3700 civarı tutuyor. Sistemi sipariş ettim parça parça. Size sorum sizce sistem nasıl, pişman eder mi?

Bu arada hocam MSI iyi güzel de Armor serisi çok ısınıyor diyorlar driverından ayarlayın hocam.

Yeni konular

Geri
Yukarı