3700 TL'ye BIOSTAR GTX 1650 Super alınır mı?

Hocam hem yardım istiyorsunuz hem atar yapıyorsunuz. Zaten birkaç tane öneri yapıldı. Bir ürünün alınmama sebebi de fiyatını hak etmemesidir zaten. Çok biliyorsunuz madem kendiniz bulun.

İnsanlar para karşılığı yardım etmiyor.
Hocam size bir lafım yok, atar yaptığım da yok. Yalnız arkadaşların cevapları yetersiz, hiçbir şeyi değerlendirmeden direkt alınmaz diyorlar sebeplerini söylemiyorlar, ben sizin sadece alınmaz demenizle mi karar vereceğim?

Tamam bu fiyatlarda daha iyisini bulun hocam o zaman, bizimle de paylaşmayı unutmayın.

Buyurun.

Hocam hem yardım istiyorsunuz hem atar yapıyorsunuz. Zaten birkaç tane öneri yapıldı. Bir ürünün alınmama sebebi de fiyatını hak etmemesidir zaten. Çok biliyorsunuz madem kendiniz bulun.

İnsanlar para karşılığı yardım etmiyor.
Hocam siz dalga falan mı geçiyorsunuz anlamadım? Para ile ne alakası var bunun? Burası forum, herkes birbirine yardım eder, alınabileceğini veya alınmayacağını söyler, bunun yanında sebebini de söyler. Boş laf yapmak için gelmeyin buraya.

Hocam siz dalga falan mı geçiyorsunuz anlamadım? Para ile ne alakası var bunun? Burası forum, herkes birbirine yardım eder, alınabileceğini veya alınmayacağını söyler, bunun yanında sebebini de söyler. Boş laf yapmak için gelmeyin buraya.

Lütfen klavye delikanlılığınızı bırakın ve insanlara sanaldasınız diye bu denli saygısızca konuşamayacağınızı anlayın.

Buyurun.
Teşekkürler, aradığım cevap buydu. Bakacağım kartlara.

Bakın asla diyorsunuz, alınmaz diyorsunuz sebebini söylemiyorsunuz. Sizce yeterli bir cevap mı? Düzgün bir şekilde cevap vermiyeceksiniz hiç vermeyin lütfen.

Fiyatından dolayı,@Bnalsveee eisaemyck zaten sıfır kartları atmış ikinci el bakabiliyorsanız 6600 bakın.

Lütfen klavye delikanlılığınızı bırakın ve insanlara sanaldasınız diye bu denli saygısızca konuşamayacağınızı anlayın.
Ben saygısızca konuştuğumu düşünmüyorum, siz öyle düşünüyor olabilirsiniz ama burada bir konu hakkında yardım istiyorum, sizin "Alınmaz." lafınıza göre hareket edemem. Geçerli bir sebep gerekiyor, gelip hiçbir şeyden anlamayan veya sırf kötülük olsun diye saçma sapan cevaplar yazanlar var. Onlara güvensizliğimdir bu şekilde konuşmamın sebebi.

Bu tip kartları alacaksınız 2. el almanız daha mantıklı o fiyatlara 1650 Super sıfırda olsa mantıklı değil bence. 3K civarında 1660 Super ikinci el bulunuyor. Ama illa sıfır alacağım diyorsanız daha yeni kartlara 6500XT gibi bakmanız daha mantıklı olacak.

Fiyatını hak etmiyor.
Ne için hak etmiyor ki?

İnternette dolaşırken şöyle bir ekran kartıyla karşılaştım, bu markanın anakartları iyidir, kalitelidir. Sizce ekran kartı olarak alınabilir mi?

Ürün linki:Biostar NVIDIA GeForce GTX 1650 Super VN1656SF41 4 GB GDDR6 128 Bit Ekran Kartı Fiyatları ve Özellikleri
Bana da denk geldi. Bende soracaktım bu soruyu ama cevapları görünce iyi ki sormamışım dedim. Ne bu yahu. Bi ürünü alma dersin de almama nedenini açıklarsın. (Ya tecrübe etmişsindir, yada edenden bilgi sahibi dindir.)
Direkt alma nedir?
Ürünü bilmiyor iseniz yazmazsınız.
Alma! Ama neden alma?

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı