37000 TL bütçeyle HP Victus 16 alınır mı?

Bütçe
37000
Hocam ekran ayarlarını AMD Radeon uygulamasından istediğiniz gibi değiştirebiliyorsunuz. Ayrıca ekranı, forumdaki birçok arkadaşın abarttığı kadar kötü değil. Giriş-orta segmentteki bir f/p laptoba göre gayet iyi bir paneli var. Soğutması falan gayet yeterli serin çalışıyor bu konfigürasyondaki bir laptoba göre. Mux switch var ve oyun oynayacaksanız kullanmanızı tavsiye ederim. Driverleri kurduktan sonra ben hiçbir sorunla karşılaşmadım. Bende ki model:
R7 7840Hs
RTX 4060
16 GB ram
Laptobun malzeme kalitesi de ortalama. Nisbeten hafif, ince ve sade bir tasarımı var. Afilli bir gaming laptop arıyorsanız sizi üzebilir tasarımı. Rengi koyu mavi ve ben beğendim.
ben de zaten sade şık bir şey arıyorum zaten, amd radeon uygulamasından değişiyor dedin ya , intel işlemci olursa ekran olayı nasıl oluyor, intelde hiç mi sorun olmuyo veya sadece amd de mi düzeltiliyor

ben de zaten sade şık bir şey arıyorum zaten, amd radeon uygulamasından değişiyor dedin ya , intel işlemci olursa ekran olayı nasıl oluyor, intelde hiç mi sorun olmuyo veya sadece amd de mi düzeltiliyor
İntel uygulamasının da ayarları var. Valla hocam ben diğer bilgisayarımdan buna geçtiğimde hiç farklılık hissetmedim ekran açısından. Ne sarılık ne de beyazlık gözüme takılmadı. Bence ekranlarında sorun yok. Diğer arkadaşlar nasıl monitörlerden geçiyorlar onlara bakmak gerek. Bence ayarlık bir sorun/durum yok.

İntel uygulamasının da ayarları var. Valla hocam ben diğer bilgisayarımdan buna geçtiğimde hiç farklılık hissetmedim ekran açısından. Ne sarılık ne de beyazlık gözüme takılmadı. Bence ekranlarında sorun yok. Diğer arkadaşlar nasıl monitörlerden geçiyorlar onlara bakmak gerek. Bence ayarlık bir sorun/durum yok.
sıcaklık konusunda bir problem yaşadın mı şikayetvar sekmesine baktıgımda cok sacma sorunlar okudum kullanıcıdan mı kaynaklı kronik mi çözemedim, çünkü yeni alınan cihazlarda ısınma fps drop tarzı problemler var fazlasıyla

sıcaklık konusunda bir problem yaşadın mı şikayetvar sekmesine baktıgımda cok sacma sorunlar okudum kullanıcıdan mı kaynaklı kronik mi çözemedim, çünkü yeni alınan cihazlarda ısınma fps drop tarzı problemler var fazlasıyla
Hocam anlık aktarıyorum, bannerlord maks ayarlarda dlss kapalı halde Gpu 70, Cpu da 75 civarı takılıyor. Hiç drop yemedim.
(Ekran kartı genelde 60-65 arası takılıyor. Maks 70 gördü)

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı