3700TL Nintendo Switch V2 alınır mı?

Alınır mis gibi konsol nesi var anlamadım herkes bir itiraz içinde bana kalırsa al gitsin çok iyi fiyat. Yanına bir dock al keyfine bak. Nintendo aldiktan sonra playstation grafikleri daha kotu hissettiriyor. boyle bir grafik yok 1080p 60fps oyanyabilmek bir el konsolundan cok iyi bir his. Tavsiyem yanına bir zelda al.

Alınır mis gibi konsol nesi var anlamadım herkes bir itiraz içinde bana kalırsa al gitsin çok iyi fiyat. Yanına bir dock al keyfine bak. Nintendo aldiktan sonra PlayStation grafikleri daha kotu hissettiriyor. Boyle bir grafik yok 1080p 60FPS oyanyabilmek bir el konsolundan cok iyi bir his. Tavsiyem yanına bir Zelda al.

1080p 60FPS?
Zelda ve dock almak için ev sahibi ile bir konuşmam gerek :D

Nintendo aldiktan sonra PlayStation grafikleri daha kotu hissettiriyor.

Lütfen aracınızı da alkollü kullanmayın birçok kişiye zarar verebilirsiniz.

Nintendo Switch alın. Ama amacın özel oyun ise 2DS ve Wii al.

Genel olarak oyunlarını inceledim benim seveceğim türden oyunlar var zaten ben genelde Online oyun oynarım o yüzden iyi olur diye düşündüm. Arkadaşım bana 3400 TL'den verecek alayım mı? Ayrıca konsollara karşı ayrı bir ilgim var hoşuma gidiyorlar. 3400TL'ye almayı düşünüyorum yarın sizler ne düşünürsünüz? Yanında 3 tane Pokemon oyunu da var.

Genel olarak oyunlarını inceledim benim seveceğim türden oyunlar var zaten ben genelde Online oyun oynarım o yüzden iyi olur diye düşündüm. Arkadaşım bana 3400 TL'den verecek alayım mı? Ayrıca konsollara karşı ayrı bir ilgim var hoşuma gidiyorlar. 3400TL'ye almayı düşünüyorum yarın sizler ne düşünürsünüz? Yanında 3 tane Pokemon oyunu da var.
Alabilirsiniz.

Geri
Yukarı