3770K ve RTX 2070S %50 GPU Kullanımı

Nuttertoolss

Hectopat
Daha fazla  
2400MHz DDR3 RAM - 3770K işlemci var. Ekran kartı geldi, direkt kullanmak için taktım 2070 Super'i. FPS iyi ama dar boğaz mı oluşmuş?
75429545_424906285068574_5574760974889517056_n.jpg

O işlemci stock halde beslemez zaten. Ciddi bir darboğaz var kartın yarısı kullanılmıyor. O.C. yapın soğutucunuz iyiyse.

FPS güzel aslında ama darboğaz oluyor evet. Çözünürlüğü 2K yaparsanız sorun büyük çoğunlukla ortadan kalkar. Şu an zaten 2K ise O.C yapmanızı öneririm iyi bir soğutucu ile.

FPS güzel aslında ama darboğaz oluyor evet. Çözünürlüğü 2K yaparsanız sorun büyük çoğunlukla ortadan kalkar. Şu an zaten 2K ise O.C yapmanızı öneririm iyi bir soğutucu ile.
Şunu anlayamadım hiçbir zaman. Çözünürlük 1080'deyken yük işlemciye, 2K'dayken ekran kartına mı biniyor?

Şunu anlayamadım hiçbir zaman. Çözünürlük 1080'deyken yük işlemciye, 2K'dayken ekran kartına mı biniyor?
Çözünürlük ve kalite arttıkça sıraya giren çizim sayısı azalıyor haliyle de işlemci daha rahat yetiştiriyor ekran kartına.

Son düzenleme:
O işlemciyi stok halde 2070S ile kullanırsan zevk alamassın ve ağır darboğaz olur. Güzel bir OC ile bir nebze götürür seni. Bir de RAM'ler çift kanal mı?

O işlemci stock halde beslemez zaten. Ciddi bir darboğaz var kartın yarısı kullanılmıyor. O.C. yapın soğutucunuz iyiyse.
su soğutucu var ama oc yapmaya hic kafa yormadım Ryzen 3600 alıcam Black Friday bekliyorum
O işlemciyi stok halde 2070S ile kullanırsan zevk alamassın ve ağır darboğaz olur. Güzel bir OC ile bir nebze götürür seni. Bir de RAM'ler çift kanal mı?
evet 8-8 16gb 2400Mhz onlarıda Black Friday günü 3600Mhz yapıcam

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı