38 günde matematik ne kadar yükselir?

muratbeyefendi1

Yoctopat
Daha fazla  
Türkçe 17D 3Y
İnkılap 10D
Din 8D 2Y
İngilizce 9D 1Y
Matematik 10D 3Y
Fen 18D 2Y

Konu eksiğim yok tüm konuları biliyorum. Fende birkaç dikkat hatası hariç yanlışlarım çıkmıyor ama matematikte diğer derslere göre çok az netim var. Süre sıkıntısı da çekmiyorum. Feni bitirdiğimde ya 1 saatim kalıyor ya da 50 dakikam kalıyor ama yine de çok az matematik yapıyorum. Sizce bu 38 günde matematik netlerimi nasıl yükseltirim?

Son düzenleme:
Bol bol deneme ve soru bankası çözmelisiniz. Yanlışlarınızı iyi analiz edin , yanlışlarınız neyden kaynaklandığını bulmaya çalışın. Farklı yayınların denemelerini çözmenizi tavsiye ederim. Son günler en iyi bu şekilde değerlendirilir. Pratikte eksiğiniz varsa bu şekilde daha iyi hale gelebilirsiniz bence.

Ben zamanında 10 netlerdeyken 15-20 ye şu şekilde taşımıştım : Piyasanın en zor kitabını aldım benim zamanimda okyanus masterdı. Cozdugum 10 sorunun 8 ini yapamiyordum video cozumunu izleyip kafa yoruyordum çözümleri izleye izleye kendi yontemlerimi geliştirmiştim. Biraz da soru tarzı ezberledim. Cunku bu sistem ezber de istiyor. LGS'de 17-3 yapmıştım. 2 tanesi dikkat hatasiydi.

Bol bol deneme ve soru bankası çözmelisiniz. Yanlışlarınızı iyi analiz edin , yanlışlarınız neyden kaynaklandığını bulmaya çalışın. Farklı yayınların denemelerini çözmenizi tavsiye ederim. Son günler en iyi bu şekilde değerlendirilir. Pratikte eksiğiniz varsa bu şekilde daha iyi hale gelebilirsiniz bence.
Teşekkür ederim.

Ya biraz da temel önemli matematiğim eskiden beri iyi ondandır artık günde 1 genel deneme sadece arada ödev yapıyorum.

Geri
Yukarı