3800-4500 TL arası oyuncu koltuğu önerisi

ewirhqn

Centipat
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Amd ryzen 5 5600
Asus prime b550-plus
Rx6700xt
Kingston fury 8gb*2 3200mhz
Kingston 1tb m.2
Rampage X-base kasa
Rampage kb-r97 mavi swich
Razer blackshark v2
razer deathadder v2
Merhaba ben iri bir insanım yani 100kg. O yüzden size rica etsem bana uzun ömürlü bir oyuncu koltuğu önerebilir misiniz?

Merhaba ben iri bir insanım yani 100kg. O yüzden size rica etsem bana uzun ömürlü bir oyuncu koltuğu önerebilir misiniz?
Merhaba hocam, ben 110 kiloyum ve bende koltuk araştırıyorum. Öneri olarak çoğu yerde Hawk Chair Fab V4 ve Xdrive 15'li öneriliyor. Yarın gidip ikisinide deneyeceğim. Çok arada kaldım ve fiyatlarda bir anda uçtu bakalım hayırlısı

Merhaba hocam, ben 110 kiloyum ve bende koltuk araştırıyorum. Öneri olarak çoğu yerde Hawk Chair fab V4 ve xDrive 15'li öneriliyor. Yarın gidip ikisini de deneyeceğim. Çok arada kaldım ve fiyatlarda bir anda uçtu bakalım hayırlısı.

İkisini deneyip bana yazarsan çok sevinirim.

Merhaba hocam, ben 110 kiloyum ve bende koltuk araştırıyorum. Öneri olarak çoğu yerde Hawk Chair fab V4 ve xDrive 15'li öneriliyor. Yarın gidip ikisini de deneyeceğim. Çok arada kaldım ve fiyatlarda bir anda uçtu bakalım hayırlısı.

Merhaba dostum hawk alma xDrive al alacaksan ya da zio hawk çöküyor 5 günde koltuğun minderi çöktü çok kalitesiz.

2 ürünün de hangisini tercih ettiniz.
Hocam şu ürün çok rahat. Aslında bana göre hepsi rahattı ama bunda daha çok yayıldım. Hawkın minderi ince biraz ve ben 190 boy 110 kiloyum. Kesin ezerim o minderi

Merhaba dostum hawk alma xDrive al alacaksan ya da zio hawk çöküyor 5 günde koltuğun minderi çöktü çok kalitesiz.
Hocam linkini attığım ürün nasıl sizce uzun vadeli kullanım sunar mı?

Hocam şu ürün çok rahat. Aslında bana göre hepsi rahattı ama bunda daha çok yayıldım. Hawkın minderi ince biraz ve ben 190 boy 110 kiloyum. Kesin ezerim o minderi.

Hocam şöyle söylüyeyim gidip sorman lazım ama yalan şeyler söyleyebilirler beni kandırdılar alan birilerini bulman lazım forumda araştır sor soruştur bence.

Hocam şöyle söylüyeyim gidip sorman lazım ama yalan şeyler söyleyebilirler beni kandırdılar alan birilerini bulman lazım forumda araştır sor soruştur bence.

Hocam şu ürün çok rahat. Aslında bana göre hepsi rahattı ama bunda daha çok yayıldım. Hawkın minderi ince biraz ve ben 190 boy 110 kiloyum. Kesin ezerim o minderi.

Hocam internette baktım bu XPrime'ların çok kötü diyorlar o yüzden bende hawk almayı düşünüyorum çok kararsızım.

Model var ama emin değilim.

Hocam internette baktım bu XPrime'ların çok kötü diyorlar o yüzden bende hawk almayı düşünüyorum çok kararsızım.

Model var ama emin değilim.

Hocam beni dinle hawk alma hata yaparsın uğraşırsın xDrive al alabiliyorsan
Ya da IKEA markus.

Geri
Yukarı