3800 TL 750W PSU önerisi

750W modellerin çoğu şu an fiyatını hak etmiyor bana göre. Şu ürün sisteminiz için kaliteli ve performanslı:

Aradaki performans farkına değmiyor yani. 1500 TL fark var. Yine de bütçenin tamamını harcamak istiyorsanız da:

Alabileceğiniz en kaliteli ve performanslı 750W bu. Daha iyisi direkt yok. A750GF sıkıntıları olan bir model. Hydro G PRO fiyatını hiç hak etmiyor. RM750 zaten o fiyata alınmaz. Ya RM750X ya da ilk attığım ürün. Bütçenize göre kararınızı verirsiniz.

Teşekkür ederim reis bakacağız artık bir de benim sistemin çoğu MSI olacağı için A750GF aklıma yatmıştı ne gibi sorunları var?

Teşekkür ederim reis bakacağız artık bir de benim sistemin çoğu MSI olacağı için A750GF aklıma yatmıştı ne gibi sorunları var?

Kafanızı karıştırmadan özet geçersem eğer bir iki önemli testte fail veriyor. Alırsanız yine sorun yaşamazsınız muhtemelen ama teoride en iyisini önermeye çalışıyoruz.

Zaten o sorunu geçtim genel performans olarak da RM750x daha üstün. Daha iyisi yok yani.

Kafanızı karıştırmadan özet geçersem eğer bir iki önemli testte fail veriyor. Alırsanız yine sorun yaşamazsınız muhtemelen ama teoride en iyisini önermeye çalışıyoruz.

Zaten o sorunu geçtim genel performans olarak da RM750X daha üstün. Daha iyisi yok yani.

Anladım teşekkürler:)

Yeni konular

Geri
Yukarı