3800 TL ile sistem toplama

Yusuf Ersin

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaslar 3800 TL butçem var. Ben bir sistem topladım ve sizede danışmak istedim.
Bu bütçe ile oyun bilgisayarı toplamak istiyorum. Bunun için buraya danışmak istedim.
Yardımlarınızı bekliyorum.

Screenshot_2014-11-16-22-48-19.png

Screenshot_2014-11-16-22-47-58.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaslar onerileriniz icin tesekkurler.
Ama su sorulari sormak istiyorum.
Overlock yapinca performans ne kadar artar?
Ve bu sistemle oyunlari hangi ayarlarda kac fps degerinde oynayabilirim?
Ac unity Cod AW gibi..

Arkadaslar onerileriniz icin tesekkurler.
Ama su sorulari sormak istiyorum.
Overlock yapinca performans ne kadar artar?
Ve bu sistemle oyunlari hangi ayarlarda kac fps degerinde oynayabilirim?
Ac unity Cod AW gibi..

FPS konusunda YouTube'daki oyun testlerine bakabilirsin. Ben biraz göz attım: CoD'da maksimum ayarlarda 90 FPS (1080P) civarında gözüküyor.

Overclock konusunda çok bilgili değilim ama tabi ki yaptığında işlemci hızı iki katına çıkmıyor ama hissedilir derecede hızlandırabiliyorsun işlemciyi. Overclock için sonu "K" ile biten işlemci, iyi bir soğutucu ve O.C uyumlu bir anakart alman gerekir, bu da ekstra masraf demek.

FPS konusunda YouTube'daki oyun testlerine bakabilirsin. Ben biraz göz attım: CoD'da maksimum ayarlarda 90 FPS (1080P) civarında gözüküyor.

Overclock konusunda çok bilgili değilim ama tabi ki yaptığında işlemci hızı iki katına çıkmıyor ama hissedilir derecede hızlandırabiliyorsun işlemciyi. Overclock için sonu "K" ile biten işlemci, iyi bir soğutucu ve O.C uyumlu bir anakart alman gerekir, bu da ekstra masraf demek.
Tesekkur ederim. Bu arada sectigim monitor iyi hz degeri olarak. 60 hz yeterli mi?

SPEC-02 modelini yeni gördüm, belki de yeni eklendi. Çok şık ve 650 watt 80 plus PSU içermesine rağmen fiyatı çok uygun. Corsair kalitesini zaten biliyoruz. O kasa rahatlıkla tercih edilebilir.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı