3800 TL Laptop Tavsiyesi

Onur Duralioğlu

Hectopat
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Meslek
Görselleştirme
Merhabalar rahatlıkla Zbrush Solidwoks, 3DS Max vb. yani iş odaklı bir laptop arıyorum. Arada oyun da oynarım. Dell Inspiron 15 7559 güzel gibi o iyi midir ?

Hocam tavsiye güzel de şu anda piyasadaki laptopların neredeyse %85-90'ı SSD'siz. En mantıklısı SSD'yi sonradan alıp takmak.
Dostum monsterde her modele ekletebiliyosun msi ların çoğu ssd li asus desen ssd li modelleri var yani alıp garanti dışı bırakmak istemezsin. ( monster hariç tabi )

Dostum monsterde her modele ekletebiliyosun msi ların çoğu ssd li asus desen ssd li modelleri var yani alıp garanti dışı bırakmak istemezsin. ( monster hariç tabi )
MSI'ın bu fiyat aralığındaki bilgisayarlarında SSD olduğu zaman çoğu zaman bi yerlerden (ya CPU ya GPU) kısmış oluyor.
Ayrıca MSI'ın ve Asus'un çoğu bilgisayarında ayrıca yukarıda belirttiğim MSI PE60 model bilgisayarda M2 portu mevcut. dolayısı ile taktığınız SSD laptopu garanti dışı falan bırakmıyor. Ram ekler gibi ekliyorsunuz SSD'yi.

MSI'ın bu fiyat aralığındaki bilgisayarlarında SSD olduğu zaman çoğu zaman bi yerlerden (ya CPU ya GPU) kısmış oluyor.
Ayrıca MSI'ın ve Asus'un çoğu bilgisayarında ayrıca yukarıda belirttiğim MSI PE60 model bilgisayarda M2 portu mevcut. dolayısı ile taktığınız SSD laptopu garanti dışı falan bırakmıyor. Ram ekler gibi ekliyorsunuz SSD'yi.

Garanti dışı kalmıyorsa aynen o zaman iyi bi seçim olabilir.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı