3800 TL Laptop Tavsiyesi

Aynı fiyata varsa alın oyuncu bilgisayarlarda en sağlam giriş seviye oyuncu bilgisayarıdır. MX150 ekran kartından kat kat güçlü bilgisayar ve işlemcisi öyle. HDD takılır neden takılmasın. :)
HDD alıp ek olarak kendim taksam garanti bozuluyor mu ? Yoksa HDD kendim mi alıp garantiye götürmem gerekiyor.

HDD alıp ek olarak kendim taksam garanti bozuluyor mu ? Yoksa HDD kendim mi alıp garantiye götürmem gerekiyor.
HDD için ayrı kapak varsa veya kasayı dikkatli söker isen kendin de takabilirsin ancak kendin takarsan garantiye yollarken tattığın parçaları çıkarıp yollaman gerekli. Servisle görüşüp bilgi alabilirsiniz. Bazı servisler RAM ve HDD alıp ücretsiz kendi taktıkları da oluyor.

HDD için ayrı kapak varsa veya kasayı dikkatli söker isen kendin de takabilirsin ancak kendin takarsan garantiye yollarken tattığın parçaları çıkarıp yollaman gerekli. Servisle görüşüp bilgi alabilirsiniz. Bazı servisler RAM ve HDD alıp ücretsiz kendi taktıkları da oluyor.
Son olarak hocam, daha önce laptop kullanmadım o yüzden soruyorum. Herhangi bir Asus servisi oluyor mu ? İstanbulda ikamet etmekteyim. :)

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı