3800 TL Toplama Bilgisayar

Hahaha :D hocam mobil olduğunuzu bilmiyordum kusura bakmayın o zaman şimdi o telefonu bırakın ve derin nefes alın böylece siniriniz geçecektir! :) Geçmezse yastığınızı yumruklayın ve duvara hakaret edin. Etkili bir yöntemdir.
Hocam cümleleri anlama yeteneğinizi takdir ettim. 2 saatir telefon adamı olarak okuyorum cümleyi. :D

Bidaha öneride bulunmicam bu sitede pişman oldum
Neden peki? Yanlış öneriler pişmanlık değildir bu forumda çok iyi tecrübe edinebilirsiniz bende şuana kadarki tecrübelerimin çoğunu bu sitede yanlış yaparak öğrendim. :)

Hocam cümleleri anlama yeteneğinizi takdir ettim. 2 saatir telefon adamı olarak okuyorum cümleyi. :D
Teşekkür ederim çok fazla yazım yanlışıyla karşılaştığım için alıştım artık bu durumlara. :D

Neden peki? Yanlış öneriler pişmanlık değildir bu forumda çok iyi tecrübe edinebilirsiniz bende şuana kadarki tecrübelerimin çoğunu bu sitede yanlış yaparak öğrendim. :)

Teşekkür ederim çok fazla yazım yanlışıyla karşılaştığım için alıştım artık bu durumlara. :D
Yok bidaha bulunmicam

Bu sistemin bzı parçaları öneri zaten ondan tavsiye ettim ama pişman oldum
Pişman olmanızı gerektirecek bir durum yok ortada önerileriniz biraz eskide kaldığı için bu kadar tepki aldınız daha sıkı takip ederseniz inanın bana ne dediğimizi çok iyi anlayacaksınız ayrıca bu forum size donanım bilgisinden ziyade, yazılım, montaj ve hatta hayat tecrübesi öğretiyor kesinlikle ayrılmayın aramızdan (bence). :)

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı