Çözüldü 39 gb boş alanı D'ye nasıl eklerim?

• Konuyu başlatan Foxie
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 7
  • Görüntüleme 784
Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Foxie

Kilopat
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Asus TUF Gaming X570-PLUS(WI-FI) | Ryzen 7 5800X | Asus ROG Strix RTX 3080 10G LHR | Phanteks P500A DRGB | Corsair Force MP600 1TB SSD | Kioxia Exceria G2 1TB SSD | GSKILL RipjawsV 16x2 32GB 3200Mhz CL16 | Cooler Master G800 800W 80+ Gold | MSI MAG274QRF-QD 2K-165HZ 1ms 27" | Asus TUF Gaming VG259QR FHD - 165HZ 1MS 24.5" | Logitech MX Mechanical Mini | HyperX Pulsefire Raid | Logitech G733
Meslek
Game Developer
Bunun tam olarak ne olduğunu bilmiyorum onun için başlığa daha düzgün bir şey bulamadım kusura bakmayın, resim atayım anlarsınız zaten, Windows 10 teknik ön izlemesi kurdum D den ayırmıştım 40 gb, şimdik sildim orayı böyle oldu bunu tekrar D ye aktarma şansım var mı?

ÇÖZÜM:

Sağ tuş yapıp, bölümü sil dediğimde ve D ye sağ tuş yapıp bölümü genişlet dediğimde sorunumu @fozbek sayesinde çözdüm.

Screenshot_1.png

Son düzenleme:
Boş alana sağ tıklayıp birimi sil dedikten sonra d sürücüsüne sağ tıklayın ve genişlet diyin.

Screenshot_2.png

Bu şekilde oluyor 39 GB lık alana sağ tıkladığım zaman birimi sil yok, bölümü sil var ona tıkladığım zaman da erişilemez hale gelecek falan diyor bir sıkıntı olmasın, ben o işlemi yapmıştım zaten E idi orası sildim, D de birimi genişlet yazısı yok.
@fozbek

Bölümü sildikten sonra aktif hale gelecektir.

@Foxie Nasıl çözdüğünüzü detaylı olarak anlatırsanız sorunu yaşayan diğer kişilerde faydalanabilir.

@Foxie Nasıl çözdüğünüzü detaylı olarak anlatırsanız sorunu yaşayan diğer kişilerde faydalanabilir.

Anlattım ama daha detaylı bir şekilde anlatayım, sizin dediğinizi yaptım.

Yeşil görünen boş alan yazan kısma sağ tuş yaptım, bölümü sil dedim.

Sonra yanındaki D ye sağ tuş yaptım bölümü genişlet dedim ve çıkan pencere de ileriye bastım, son a bastım ve oldu.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı