SSD'de 245 GB boş olması gerekirsen 120 GB boş gözüküyor

Tqcon

Centipat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
GAİNWARD GTX 1650 İ510400F MSİ 510M A PRO XPG 3200 MHZ 16GB RAM 650W 80+ PSU ADATA LEGEND 710 512 GB M2 SSD
512 (476) GB SSD'mde sadece 3 tane oyun kurulu ve bu oyunaların toplamı 231 GB yapıyor buna rağmen 245 GB alanımın olması gerekiyor ama 120 GB alan gözüküyor bunu nasıl çözebilirim?

Dosya Ekleri

• 8.PNG
    8.PNG
    9,2 KB · Görüntüleme: 14
  • Ekran Alıntısı.PNG
    Ekran Alıntısı.PNG
    55,7 KB · Görüntüleme: 8
512 (476) GB SSD'mde sadece 3 tane oyun kurulu ve bu oyunaların toplamı 231 GB yapıyor buna rağmen 245 GB alanımın olması gerekiyor ama 120 GB alan gözüküyor bunu nasıl çözebilirim?
Oyun indirmeye başlayıp yarıda durdurduğunu oldu mu? Çünkü steamda oyunu indire bastığında diskte yer ayırıyor.

Oyunların 127 GB, Steam atölye içeriğin 105 GB. 105 GB atölye dosyasını bilerek indirmişseniz bence sorun yok.

Siz sadece bu ikisini hesaplıyorsunuz ama sistemde bunlara ek olarak 120 GB alan dolu. Kullandığınız uygulamalar, sistem dosyaları, Windows'un varsayılan uygulamaları gibi.

Program kaldır'a girin Skype, teams gibi kullanmadığınız hazır gelen uygulamaları kaldırın. Ardından indirilenler klasöründr kaç GB dosya birikmiş kontrol edin.

Oyun indirmeye başlayıp yarıda durdurduğunu oldu mu? Çünkü Steam'de oyunu indire bastığında diskte yer ayırıyor.

Evet bazen durdup tekrar devam ettiriyorum

Oyunların 127 GB, Steam atölye içeriğin 105 GB. 105 GB atölye dosyasını bilerek indirmişseniz bence sorun yok.

Siz sadece bu ikisini hesaplıyorsunuz ama sistemde bunlara ek olarak 120 GB alan dolu. Kullandığınız uygulamalar, sistem dosyaları, Windows'un varsayılan uygulamaları gibi.

Program kaldır'a girin Skype, teams gibi kullanmadığınız hazır gelen uygulamaları kaldırın. Ardından indirilenler klasöründr kaç GB dosya birikmiş kontrol edin.

Yani 120 GB alanı Windows mu kullanıyor?

Uzak masaüstü buldum kaldırdım onun dışında Skype veya hazırdan gelen programları önceden kaldırmıştım ve dediğiniz gibi evet atölye dosyalarının hepsini bilerek indirdim

13mb temizledi sadece

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı