Takas 39 Oyunlu Steam Hesabı ve Battlefield 4

emre312

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaslar, steam hesabımı takasla satıyorum. İçindeki oyunlar 1000 tlye yakın. İnanmazsanız hesaplayabilirsiniz. Hesabı battlefield 4 karsılığı takas ediyorum. Takas etmek isteyen konu altına yazsın. Hesapta aşağıdaki oyunlar var.
Adsız.png

Niçin böyle bir takas yapıyorsun ki, zaten neredeyse her yılbaşında battlefield 3 veyahut 4 bedavaya geliyordu. Hadi onu beklemek istemiyorsun, internette bulunan bedava origin hesaplarının %65 inde battlefield 4 bulunur.

bedava origin hesabı dediginin e postaları yok kardeş bir o girer bir ben öyle şeymi olur.

e-postaları hakkında fazla bir bilgim yok ancak 5-6 arkadaş o şekilde almışlardı geçen sene, hala kullanıyorlar.. Ancak 1000TL lik hesabı bf4 ile takas etmek saçma olur açıkçası. Eğer kullanmıyorum hesabı dersen, yerinde olsam ucuz da olsa hesabı satar ardından da heps*bur*da gibi sitelerden origin battlefield 4 kodu satın alırdım uygun fiyata. Kalan parada cebinde olur..

aklıma yattı gibi ama bilemiyorum simdi ben oynayacagım baya biri gelicek giricek sürekli ondan :)

Tamam ozaman gerisi sana kalmış, aklına yatanı yaparsın artık ;)

bf4 kodu linklerinden bahsediyorsun değil mi? Atarım müsait vaktimde

Yeni konular

Geri
Yukarı