398 TL'ye F710 alınır mı?

Ondan fazla oyun oynamışımdır, bir kere algılamadığı veya ölü bölgeye denk gelmedim. Günlük 2 saat kullanımda 10 günde bir şarj ettiğim oluyor ne zaman şarj ettiğimi unutuyorum. Malzeme hissiyatı premium hissettiriyor. PES, FIFA oyunlarında denemedim sadece. Monster gamepadlerinden de memnun oyuncular genel olarak. Bana saçma geliyor 11 yıllık kola 200-300 TL vermek.
Forza'ya girin ve gaza bastığımız trigger'i birazcık ittirin. Oyun algılamayacaktır çünkü ölü bölgesi çok.

F710 kendim kullanıyorum hiç kimseye önermem kolun mode tuşunun ışığının yanıp sönme sorunu var aldığımdan beri yanıp sönüncede bağlantı kesiliyor takılı kalıyor kol Logitech yerine daha güzel sorunsuz bir kol bakmanızı öneririm hala bu forumda nasıl öneriyorlar anlamış değilim.

F710 kendim kullanıyorum hiç kimseye önermem kolun mode tuşunun ışığının yanıp sönme sorunu var aldığımdan beri yanıp sönüncede bağlantı kesiliyor takılı kalıyor kol Logitech yerine daha güzel sorunsuz bir kol bakmanızı öneririm hala bu forumda nasıl öneriyorlar anlamış değilim.

Onun yerine F310 alınabilir. Titreşim yok bir tek bir de kablolu. Onun dışında tamamen F710 ile aynı.

@Wone uzatma kablosuyla kullanmak lazım. Bağlantı kopma sorunu çileden çıkartabiliyor.

Uzatma kablosuyla kullanıyorum zaten yine var kablosuz kullanırken sadece çok fazla kopuyordu uzatma kablosuyla kullanırken yine bir nebzede olsa kesildi diyebiliriz ama hala oynatmıyor oyunu maalesef.
Onun yerine F310 alınabilir. Titreşim yok bir tek bir de kablolu. Onun dışında tamamen F710 ile aynı.

F310 nasıldır bilmiyorum ama F710 hiç kimseye önermem vallahi sözümün sonuna kadar arkasındayım delirtiyor oyun oynarken.

F310 titreşim önemli değilse tercih edilebilir. Kampanyalarla vs. 200 TL'ye alınabiliyor.
Titreşim benim için önemli olduğundan tercih etmiyorum.

Forza'ya girin ve gaza bastığımız trigger'i birazcık ittirin. Oyun algılamayacaktır çünkü ölü bölgesi çok.
Forzayı bilmiyorum. Cyberpunk oynarken triggerlar gayet hassastı. Bugüne kadar yalnızca bir kere bağlantı kopma sorunu yaşadım. İkisini de kullanmış biri olarak F710 130-140 TL olsa alınabilecek bir kol. Daha üstü paranıza yazık.

Bu fiyata analogları bu kadar hassas 1 ürün önerin. Bahsettiğiniz Trust Gamepad'de ölü bölge çok fazla.

Ölü bölge çok fazla değil Logitech'e göre fazla ve o fiyat bandında diğer sağladığı avantajlar nedeniyle tolerans edilebilir.
Forza'ya girin ve gaza bastığımız Trigger'i birazcık ittirin. Oyun algılamayacaktır çünkü ölü bölgesi çok.

Evet tuhaf bir şekilde sol trigger da ölü bölge daha az iken sağ triggerda biraz ölü bölge var trigger hassas ama basma alanı biraz az kalıyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı