3D artist olmak için hangi bölüm okunmalı?

Dqann

Femtopat
Daha fazla  
Oyunlar için 3D karakter modelleme ve animasyon işi yapmak istiyorum. Bunun için 2 yıllık bilgisayar destekli tasarım ve animasyon okumak mı yoksa görsel iletişim tasarımı mı okumak gerekir? Biliyorum bunu olmak için illaki üniversite okumaya gerek yok kurs ve eğitim alınabilir fakat ülkemizde diploma gücü önemli. Sizce hangi bölüm okunmalı?

Oyunlar için 3D karakter modelleme ve animasyon işi yapmak istiyorum. Bunun için 2 yıllık bilgisayar destekli tasarım ve animasyon okumak mı yoksa görsel iletişim tasarımı mı okumak gerekir? Biliyorum bunu olmak için illaki üniversite okumaya gerek yok kurs ve eğitim alınabilir fakat ülkemizde diploma gücü önemli. Sizce hangi bölüm okunmalı?
4 Yıllık sözel ile alan Çizgi Film Animasyon bölümü veya üniversitelerin özel yetenek sınavıyla alan animasyon bölümlerini tercih edebilirsin.

tercihlerim arasında fakat 20 tercihi doldurmak için bu ikisi arasında bir seçim de yapmak istiyorum hangisine öncelik vermem gerek
Tabikide derslerine bakarak iki bölümünde derslerine bak hangisi ileride yapmak istediğin işe dahq uygunsa onu seç en doğru bu şekilde karar verebilirsin.

Merhaba. Hangi bölümü tercih ettiniz?

Geri
Yukarı