3D baskıda %20 doygunluk çabuk kırılır mı?

tuğrahan sezer

Hectopat
Arkadaşlar Logitech G29'um ile gerçek direksiyonu birbirine bağlamak için böyle bir adaptöre ihtiyacım var. Satıcıya sorduğum zaman %20 doygunluk ile üretiliyor dedi. Bana bir hayli az geldi ve en ufak zorlamada kırılır gibi geldi. Gene de 3D baskı işlerinden anlamadığım için buraya konu açayım dedim. Başka yerlerde daha pahalıya var mesela 100TL civarlarında olanlar var. Ama bunun içinde cebimden fazla para çıkmasını istemiyorum. Sizce bıraktığım link iş görür mü?

100TL civarlarında olanlar var. Ama bunun içinde cebimden fazla para çıkmasını istemiyorum. Sizce bıraktığım link iş görür mü?
Hocam maddi durumunuzu bilemem ama, G29 almışsınız, gerçek direksiyon bağlamak istiyorsunuz. 40 TL daha ekleyip daha kaliteli bir şey alın ki kırılınca 60 TL boşa gitti diye yakınmayın.

Bu site iyi mi hocam?
Site ile ilgili değil. Aldım Geldi'nin direkt kendisi kötü. Kendileri Thingiverse'deki modelleri telif hakkına bakmadan basıp satıyorlar. Ayrıca haklarında çok fazla şikayet var.

Amacım kesinlikle kendime ya da başka bir yere müşteri çekmek değil. Fakat insanların haklarını böyle gasp eden yerlerden alışveriş yapmayın. Bu forumda ya da başka sitelerde baskı hizmeti veren çok fazla kişi var ve hepsi bireysel olduğundan işine özeniyor. Size önerim onlardan alışveriş yapmanız.

Arkadaşlar Logitech G29'um ile gerçek direksiyonu birbirine bağlamak için böyle bir adaptöre ihtiyacım var. Satıcıya sorduğum zaman %20 doygunluk ile üretiliyor dedi. Bana bir hayli az geldi ve en ufak zorlamada kırılır gibi geldi. Gene de 3D baskı işlerinden anlamadığım için buraya konu açayım dedim. Başka yerlerde daha pahalıya var mesela 100TL civarlarında olanlar var. Ama bunun içinde cebimden fazla para çıkmasını istemiyorum. Sizce bıraktığım link iş görür mü?
Hocam üstüne 3000tl daha koyup 3d yazıcı alın ebnce

Geri
Yukarı