3D Baskılar tezgah açılarak satılabilir mi?

heimerbergg

Centipat
Daha fazla  
Soru kafa karıştırıcı biliyorum asıl sormak istediklerim şunlar;
Evimdeki yazıcımdan kalemlik, işe yarar aletler ve değişik karakterler basıyorum. Şehrimde akşama doğru kurulan, insanların genelde hediyelik sattığı bir pazar var. Orada bunları satmayı denesem sizce vakit kaybı mı olur?
Tezgaha ne koyabilirim insanların dikkatini çekmesi için?
Sizin önerileriniz neler? Ben ek gelir kazanmak istiyorum da onun için soruyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Eğer bir işte çalışmıyorsan ya da ek gelir kazanmak istiyorsan neden vakit kaybı olsun ki? Alışveriş sitelerindeki en çok satan ürünlere göre bir tezgah oluşturabilirsin bence.

Pazarda satmak sana çok bir şey kazandırmaz. 5-10 TL'lik ürün almaya gelmiş adamlar çok bir şey satabileceğini zannetmiyorum. Yanlış anlama sadece doğru yerde satmıyorsun. Insatgram ya da YouTube platformlarında hesap açıp satabilirsin. Hem 3D baskı arayan kişileri bulur hem de kargo vs. yaparak daha fazla kişiye ulaştırabilirsin. Şahsen ben bir tane alien X figürünü basmanı isterdim. :)
Konudan saptım... Pazar için plastik tabak kase vs. ; platformlarda satmak için figür, kullanışlı eşyalar ( toka, kalemlik v. ) Yapabilirsin.

Dosya Ekleri

• main-qimg-81598e43b169e36f22b7218091c905b2-lq.jpg
    main-qimg-81598e43b169e36f22b7218091c905b2-lq.jpg
    56,9 KB · Görüntüleme: 15
Pazar yeri gibi yerlerde satarak sadece maliyetini karşılarsın yada zarar bile edebilirsin. Instgram dan denemeni öneririm. (5 yıldır 3d baskı diorama vs ve minyatür boyuyorum)

Yeni konular

Geri
Yukarı