3D çizim için tablet mi bilgisayar mı?

Hayri Pitt

Femtopat
Daha fazla  
Selam, 3D yazıcı almayı düşünüyorum ama tasarım ve çizim yapmak için bilgisayar mı yoksa tablet mi almalıyım, karar veremedim. Hangisi daha iyi olur? Yardımcı olursanız sevinirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Alabilirsen iPad al. Çizim tabletlerinin dpi ayarları ve hassasiyetleri dışında bir olayı yok, tam bir işkence.

Selam, 3D yazıcı almayı düşünüyorum ama tasarım ve çizim yapmak için bilgisayar mı yoksa tablet mi almalıyım, karar veremedim. Hangisi daha iyi olur? Yardımcı olursanız sevinirim.
Sen cümleye "3b yazıcı almayı düşünüyorum"... diye başlamışsın ancak arkadaşlar olayı yanlış anlamışlar sanırım.

Tabletler 2 boyutlu çizim içindir. 3 boyut tablet programlarının yetenekleri kısıtlıdır, çünkü o incecik aygıtta 3 b ihtiyacı olan çipler sığdırılmaz, elektrik ihtiyacı karşılanmaz vesaire vesaire...

Bilgisayarlar 3 boyutlu çizim.

sen cümleye "3b yazıcı almayı düşünüyorum"... Diye başlamışsın ancak arkadaşlar olayı yanlış anlamışlar sanırım.

Tabletler 2 boyutlu çizim içindir. 3 boyut tablet programlarının yetenekleri kısıtlıdır, çünkü o incecik aygıtta 3 b ihtiyacı olan çipler sığdırılmaz, elektrik ihtiyacı karşılanmaz vesaire vesaire...

Bilgisayarlar 3 boyutlu çizim.

Peki bilgisyar Apple Mac olur mu yoksa Windows tabanlı bilgisayarlara mı bakayım.

Peki bilgisyar Apple Mac olur mu yoksa Windows tabanlı bilgisayarlara mı bakayım.
Şöyle bak:

Apple'lar Windows ve Linux üzerindeki programlarla tasarlanıp üretiliyor, yani dünya Linux ve Windows üzerinde döner, reklamlarda apple; bu önerme yetmiyorsa, yaygın bir inanışa göre bir elma kadar değeri yok insanoğlunun. :)

Şöyle bak:

Apple'lar Windows ve Linux üzerindeki programlarla tasarlanıp üretiliyor, yani dünya Linux ve Windows üzerinde döner, reklamlarda Apple; bu önerme yetmiyorsa, yaygın bir inanışa göre bir elma kadar değeri yok insanoğlunun. :)

Ne yapmam gerektiğini daha iyi anladım yardımcı olduğun için teşekkür ederim.

Bende iPad bakıyordum ama iPad Pro ve Air arasında kaldım. İkisi arasında fiyat farkıda var Air alıp aradaki fark ile aksesuar almak mantıklı olurmu?
5. nesil Ipad air kullanıyorum. Memnunum. İlerde depolama alanı yetmeyebiliyor çok foto vb. koyarsan.

Geri
Yukarı