3D mobilya tasarımı için program önerisi

Altuğ karatekin

Hectopat
Merhaba. 3D mobilya tasarımı için program arıyorum. SketchUp düşünüyorum ama Revit, AutoCAD ve 3DS Max tavsiyeleri gördüm. 0'dan öğreneceğim uygulamayı. Hangisine başlamam daha mantıklı olur? Tavsiyelerinizi bekliyorum.

Merhaba. 3D mobilya tasarımı için program arıyorum. SketchUp düşünüyorum ama Revit, AutoCAD ve 3DS Max tavsiyeleri gördüm. 0'dan öğreneceğim uygulamayı. Hangisine başlamam daha mantıklı olur? Tavsiyelerinizi bekliyorum.
Hocam amaç sadece görsel ise blender öneririm kendim çok yaptım mobilya tasarımı.

Ben makine parçalarının tasarımı için SolidWorks ve basit modelleme için AutoCAD kullanıyorum.

Hocam amaç sadece görsel ise Blender öneririm kendim çok yaptım mobilya tasarımı.

Blender bir ara başladım donut yapıp bırakmıştım bayağı gelişti diyorlar.

Ben makine parçalarının tasarımı için SolidWorks ve basit modelleme için AutoCAD kullanıyorum.

Ev mobilya tasarımı ve işte mutfak banyo vs tasarımları yapacağım. Hangisi mantıklı?

Blender bir ara başladım donut yapıp bırakmıştım bayağı gelişti diyorlar.

Ev mobilya tasarımı ve işte mutfak banyo vs tasarımları yapacağım. Hangisi mantıklı?
1713784559318.png

Aldığım bir renderi paylaşayım hocam. 10. sınıfta yapmıştım.

Yeni konular

Geri
Yukarı