3D Modelleme Amaçlı Monster Laptop Önerisi

Cargamoni

Hectopat
Merhabalar,

Bilgisayar Mühendisliği öğrencisiyim ve kodlamanın yanında kendimi karakter modelleme üzerinde de geliştiriyorum, Zbrush ve 3DS Max olsun 3 boyutlu modelleme için de bana yetebilecek bir dizüstü bilgisayar almayı düşünüyorum. Başlarda Monster Abra A7 v6.5 (GTX 960M) serisinden birini almayı düşünüyordum ancak ne zaman Tulpar 1060 serisine geçti resmen aşık oldum cihaza, Abra A7 v6.5'i kendim özelleştirerek (1 TB HDD ekledim RAM'leri 2400 MHz yaptım, mouse, soğutucu, sırt çantası vs ekledim) 4200 TL gibi bir meblaya geldim. Ancak aklımda şöyle bir soru var, 1700 TL daha verip Tulpar T7 v7.1 (GTX 1060M) almaya değer mi? Eğer böyle bir şey yapacaksam biraz daha beklemem gerekecek çünkü.

Önerilerinizi bekliyorum. Cevaplayanlara şimdiden teşekkür ederim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bence beklemenize değer zira GTX1060 ile mobilde kullanılan arasında fark bulunmamakta. Bundan kaynaklı da artık sonlarında M yazmıyor.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı