3D Modelleme İçin Laptop Önerisi

arseea

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba, 3D modelleme programları kullanacağım (3ds max gibi) bunun yanında oyun da oynamak istiyorum, CS:GO, Resident Evil (bunu hiç oynamadım ama bu tarz simulasyon oyunları oynarım:)) ..

MSI GS 65 oyun laptopunu oldukça beğendim. fiyatını karşılayabilecek durumdayım ancak bir laptop için 14 bin verilir mi emin olamadım. Sonrasında bu laptopu -msi p65- almaya niyetlendim: Amazon.com: MSI P65 Creator 8RD-021 Thin Bezel Gaming/ Productivity Laptop 15.6" 100% sRGB Display GTX 1050TI 4G i7-8750H 16GB 256GB NVMe SSD Win 10 PRO, Aluminum Silver: Computers & Accessories
(fiyatı 9500 küsür birşeye geliyor vergiyle ancak 256 GB SSD beni biraz gerdi. Yani yeterli olur mu bilemedim)

Bu arada ben 2. sınıfa geçen bir öğrenciyim dolayısıyla acaba alacağım ilk laptop biraz daha mı uygun fiyatlı olsa diye de düşündüm. Çünkü yeni programlar ögrenirken laptop yorulacak. İşin özeti bu laptoplar fazla iyi geldi ben sanki hak etmiyormuşum gibi onları. :)

Sonrasında ise bu laptopta takılı kaldım:

(fiyatı vergilerle birlikte 7600 tl oluyor, bu laptopla birlikte bu oyun kolunu da alırım diye düşündüm?)

Sizce bu laptop nasıl? Laptopun i5 olanlarının incelemelerinde çok ısındığı yazıyordu. Diğer bir incelemede bu laptopun intel Core i7-8750h işlemcisine sahip olan bir versiyonunda ısınma probleminin olmadığı ancak 9750de olabileceği yazıyordu..

Genel anlamda yorumlarınızı bekliyorum şimdiden teşekkürler:)

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı