3D modelleri nerede satılabilir?

mweara

Yoctopat
Daha fazla  
Bir süredir 3D modelleri yapıp satmak istiyorum fakat bunun hakkında çok az bilgiye sahibim. Yardımcı olabilecek birileri var mı, örneğin ödeme yöntemleri hakkında bilgi gibi. Ya da hangi siteler?

Son düzenleyen: Moderatör:
Bir süredir 3D modelleri yapıp satmak istiyorum fakat bunun hakkında çok az bilgiye sahibim. Yardımcı olabilecek birileri var mı, örneğin ödeme yöntemleri hakkında bilgi gibi. Ya da hangi siteler?
bizim ortaokulda bi hoca vardı 3d yazıcı için bütün okuldan 5 tl toplamışlardı sonrada onu bilişim odasında satıyordu o aklıma geldi bu arada instadan veya sahibindende satabilirsin diğer kişinin dediği gibi

Bu iki websitesi en çok bilinen ve kullanılan 3D model pazarı:

Shopier, sahibinden, instagram, facebook, letgo, dolap gibi platformlardan satış yapabilirsin ancak ödemeyi banka hesabından aldığında maliye tarafından takibe düşme durumu oluyor. Sürpriz bir ceza ile karşılaşma.

Valorant bıçakları yaparsan çok yüksek fiyatlardan satarsın. Eğer yurt dışına satabiliyorsan yabancı oyun forumlarında gösterebilirsin. Almak isteyenlere Instagram'ının linkini verirsin.

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı