3D şekilde hareketli isim GIF yapma

Makaleler
1
Yer
Bursa
1675879632899.png

Fotoğraftaki gibi bir şey istiyorum. Bunu nasıl yapabilirim acaba?

After Effects veya bazı site ya da başka programlar ile yapabilirsiniz.

Blender ile modeli olustur ve After Effects'te yarim dakikalik composition olustur ve buraya at bunu. Videonun en basinda tamamen duz olacak ve en sonunda tamamen duz olacak. Daha sonra ekran kisminin altindaki transparan logosunu ac ve QuickTime render al. Giphy sitesine yukleyebilirsin.

Hazır bir proje biliyor musunuz acaba? Hesabın sahibi arkadaşının Photoshop üzerinden bu çalışmayı yaptığını söyledi.
Onur Naci Ozturkler kanalinda transparan video olusturma egitimi vardi sanirim. Youtube'da aratip bulabilirsiniz. Dosya boyutu 1GB kadar buyuk olursa sasirmayin, JPEG ile PNG gorselin boyutlari arasinda cok fark oluyor, dolayisiyla normal video JPEG, transparan video PNG gibi kaydedildigi icin arada cok yuksek farklar oluyor.

Blender ile modeli olustur ve After Effects'te yarim dakikalik composition olustur ve buraya at bunu. Videonun en basinda tamamen duz olacak ve en sonunda tamamen duz olacak. Daha sonra ekran kisminin altindaki transparan logosunu ac ve QuickTime render al. Giphy sitesine yukleyebilirsin.
Bu da mantıklı gibi, ayriyetten aşağıdaki gibi olabilir mi?

1675880049804.png

Photoshop üzerinden "PNG" olarak çıktı aldıktan sonra internetten online olarak GIF uzantısına çevirebilirim.

Bu da mantıklı gibi, ayriyetten aşağıdaki gibi olabilir mi?

Eki Görüntüle 1661650

Photoshop üzerinden "PNG" olarak çıktı aldıktan sonra internetten online olarak GIF uzantısına çevirebilirim.
Uzantisi onemli degil, sana sadece videosu lazim. Giphy veya Tenor sitesine bunu yukleyince oluyor zaten. Youtube'a video yukler gibi yuklemen gerek.

Uzantisi onemli degil, sana sadece videosu lazim. Giphy veya Tenor sitesine bunu yukleyince oluyor zaten. Youtube'a video yukler gibi yuklemen gerek.
Ben bu kısmı anladım lakin olay zaten sıfırdan bu yazıyı ve tasarımı hazırlamakta, yoksa yazının hareket olayını bende yaparım. AE ve Photoshop halihazırda sistemimde kurulu.

Ben bu kısmı anladım lakin olay zaten sıfırdan bu yazıyı ve tasarımı hazırlamakta, yoksa yazının hareket olayını bende yaparım. AE ve Photoshop halihazırda sistemimde kurulu.
Yaziyi yapmak en kolay is bence. Guzel yazi tipi bulup kontur, degrade ve ic isima ekliyorsun ve tamamen bitti.

Geri
Yukarı