3D Türkiye geneli deneme sonucuna nereden bakılır?

1card1

Hectopat
Makaleler
1
Disaridan katıldım, bir Final kurs merkezine gidip katılmak istiyorum deyip katıldım. Kurum kodu vs. girmedim, sadece T.C. gir dediler. Sonucuma 3D sitesinin T.C ile sorgulama kısmından mı bakacağım? Sınıf da girmek gerekiyor. Mezun işaretlesem kabul eder mi? Su an giriyorum, olmuyor ama sınav aciklanmis. Tecrübeli birileri yardım edebilir mi?

Son düzenleyen: Moderatör:
Disaridan katıldım, bir Final kurs merkezine gidip katılmak istiyorum deyip katıldım. Kurum kodu vs. girmedim, sadece T.C. gir dediler. Sonucuma 3D sitesinin T.C ile sorgulama kısmından mı bakacağım? Sınıf da girmek gerekiyor. Mezun işaretlesem kabul eder mi? Su an giriyorum, olmuyor ama sınav aciklanmis. Tecrübeli birileri yardım edebilir mi?
Sınava Girdiğin final kurs merkezinden alabilirsin giriş yapamıyorsan

Hocam sınav nasıldı?

Disaridan katıldım, bir final kurs merkezine gidip katılmak istiyorum deyip katıldım. Kurum kodu vs. girmedim, sadece T.C. Gir dediler. Sonucuma 3D sitesinin T.C ile sorgulama kısmından mı bakacağım? Sınıf da girmek gerekiyor. Mezun işaretlesem kabul eder mi? Su an giriyorum, olmuyor ama sınav aciklanmis. Tecrübeli birileri yardım edebilir mi?

Sınav açıklanamaz daha yarında var sisteme girilmemiştir. Kurum kodu vermediysen final dershanesine gideceksin.

Sınav daha açıklanmadı hocam, 27 Mart itibariyle Türkiye geneli sıralamaya bakabileceksiniz. Bu akşam 20.00'de ise cevap anahtarı ve çözüm videoları açıklanacak.
Bu arada matematikte kaç tane işaretlediniz?

Sınav daha açıklanmadı hocam, 27 Mart itibariyle Türkiye geneli sıralamaya bakabileceksiniz. Bu akşam 20.00'de ise cevap anahtarı ve çözüm videoları açıklanacak.
Bu arada matematikte kaç tane işaretlediniz?
18-19 tane, normalde orjinal ve bilgi sarmalda 30-35 yapardım bu deneme fenaydı siz kac isaretlediniz bu arada kitapcik verilmedi bana kontrol edemiyorum.

18-19 tane, normalde orjinal ve bilgi sarmalda 30-35 yapardım bu deneme fenaydı siz kac isaretlediniz bu arada kitapcik verilmedi bana kontrol edemiyorum.
Bende normalde geometri çözmeden 22-23 net yapıyordum. Bu deneme 20 tane işaretledim, hepsi işlem hatasından 14 net kaldı :/ Konularımın hepsi bitmedi(problemlerin başındayım) ara sınıf olarak benim işim daha rahat ama bu kadar düşük beklemiyordum.

Yeni konular

Geri
Yukarı