3D yazıcı baskı vermiyor

Farklı bir dosya ile denedin mi?

1628106180023.png

Dosyamda bulunanların ekran görüntüsü.
Başka bir dosya ile baskı almayı denedin mi?

SD kartın içinde yüklü olan iki tane baskı vardı bende 1 tane kendiminkinden ekledim. Üçünüde denedim fakat hiçbirinde olmuyor.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Bu video izle ve yanlış bir şey yapmış mısın diye bak , aklıma başka bir çözüm gelmedi.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Bu video izle ve yanlış bir şey yapmış mısın diye bak, aklıma başka bir çözüm gelmedi.

Yeni bir şey fark ettim. Yazıcımın flamentin çıkması gereken yerde kalbe benzeyen bir erimiş flament var sıkışma olmuş olabilir mi veya onun yüzünden iptal ediyor olabilir mi?

Yeni bir şey fark ettim. Yazıcımın flamentin çıkması gereken yerde kalbe benzeyen bir erimiş flament var sıkışma olmuş olabilir mi veya onun yüzünden iptal ediyor olabilir mi?

Orada herhangi bir sensör yok, bende de akıyor normal bir şey. Akmış filamenti sıpatula veya başka bir şeyle toplayın.
Bu videoyu atlamadan izle bence , attığın video da yanlış yaptığın bir şey var tıkırtı geliyor ayrıca diğer kabloları da yanlış taktın galiba. Bu video da yapman gereken her şeyi anlatıyor.

Son düzenleme:
Orada herhangi bir sensör yok, bende de akıyor normal bir şey. Akmış filamenti sıpatula veya başka bir şeyle toplayın.
Bu videoyu atlamadan izle bence, attığın video da yanlış yaptığın bir şey var tıkırtı geliyor ayrıca diğer kabloları da yanlış taktın galiba. Bu video da yapman gereken her şeyi anlatıyor.

Son bir şey sormak istiyorum Z ekseni yani yukarı aşağı yapmama yarayan kısım yukarıya doğru çıkıyor fakat aşağıya doğru inmiyor.

Sen büyük ihtimal kabloları kafana göre bağladın, video da nasıl bağlanacağı yazıyor.

Tekrar merhaba. Bilgilendirme amacı ile yazıyorum sorunumu çözdüm. Sorun yazılım ile ilgili olduğu için eksenlerden biri çalışmıyor bu sebep ile aşağı ve yukarıya doğru hareket edemiyordu. Satın aldığım yerden yardım alarak uygun yazılımları yükledim ve şu an sorunsuz bir şekilde baskı alabiliyorum. Yardımın için teşekkür ederim. :kalp:

Geri
Yukarı