3D yazıcı figür paylaşımları

Valkyrie3d

Hectopat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Alienware A51m R2
Figür yapan veya yapmayı düşünenler paylaşımlarınızı bekliyorum.

Dosya Ekleri

• IMG_1101.jpg
    IMG_1101.jpg
    182,1 KB · Görüntüleme: 72
  • IMG_1083.jpg
    IMG_1083.jpg
    118,4 KB · Görüntüleme: 68
Boyamaya çalıştığım thena Eternals figürü :D bayağı zor.

Dosya Ekleri

• IMG_1112.jpg
    IMG_1112.jpg
    201,6 KB · Görüntüleme: 53
  • IMG_1111.jpg
    IMG_1111.jpg
    181,5 KB · Görüntüleme: 55
Hocam ben figür yapmıyorum. Genelde maket yapıyorum silah maketleri. Oda sorun teşkil ede bilir o yüzden boşverin. Şimdi birisi CS envanteri dizmiş diye şikayet edilmiyim.
Hocam fotoğraflarını paylaşabilir misiniz?

@Valkyrie3d Hocam boyamayı aşırı iyi yapmışsınız biraz nerden öğrendiğinizden, kullandığınız ürünlerden, boyama süreçlerinden, püf noktalarından vs bahsedebilir misiniz?

Hocam fotoğraflarını paylaşabilir misiniz?

@Valkyrie3d Hocam boyamayı aşırı iyi yapmışsınız biraz nerden öğrendiğinizden, kullandığınız ürünlerden, boyama süreçlerinden, püf noktalarından vs bahsedebilir misiniz?
Hocam fotoğraflarını daha önce paylaştığımda sivri zekalı bir arkadaş beni şikayet etmişti. Ve emniyete gitmem gerekti. O yüzden paylaşamam.

USP
Deagle
Glock - 17
Ak - 47
m4a1-s

bunları yapmıştım. Deagle gümüş renginde. AK - 47 gri - ahşap kahverengi digerleri siyah zaten.

Benim figürler biraz sırıttı.

Eki Görüntüle 2183746

Tatlı funko poplar çok güzel aslında bende basmayı düşünüyorum FDM yazıcın var galiba istersen sana figür konusunda yardım edebilirim elimde güzel çizimler var.

Hocam fotoğraflarını daha önce paylaştığımda sivri zekalı bir arkadaş beni şikayet etmişti. Ve emniyete gitmem gerekti. O yüzden paylaşamam.

USP
Deagle
Glock - 17
Ak - 47
m4a1-s

bunları yapmıştım. Deagle gümüş renginde. AK - 47 gri - ahşap kahverengi digerleri siyah zaten.
Onlar maket olarak geçmiyor mu neyi yasak anlamadım :D

FDM ile bastığım figür boyamaya çalışıyorum yapıştırıcı konusunda tavsiye verebilecek var mı?

Dosya Ekleri

• IMG_1066.jpg
    IMG_1066.jpg
    104,2 KB · Görüntüleme: 48
Son düzenleme:

Geri
Yukarı