3D yazıcı ile yemek yapmak

EbuHasan

Hectopat
Yer
Hayret Vadisi
Daha fazla  
Şöyle bir cihaz olduğunu duydum, otonom bir biçimde 3D yazıcı gibi çalışan yemek yapan bir cihaz, sen kodu giriyorsun, malzemeyi koyuyorsun o yemeği yapıyor, Avrupa'da 1200 Euro civarındaymış fiyatı, Türkiye'de 4000 TL, sizce bu cihazın adı nedir?

Son düzenleyen: Moderatör:
Satışta olupta yemek basabilen bir 3D yazıcı görmedim. Satışta olmayan fakat yemek basabilen 3D yazıcılar mevcut. @nefti 'nun dediği gibi Foodini olabilir ama o da şuanlık satışta değil gibi.
Bu arada bu bölümdeki ilk konuyu kim açacak diye merak ediyordum kısmet sizeymiş :D.

Birçok modeli var fakat 3D dünyasında bile bazı şeyleri basmak çok zorken bu tarz bir gıda sektöründeki cihaza hiç bulaşmak istemezsiniz. Açıkçası yazıcı almak istiyorsanız ve bu yemek için olmayacak ise "Prusa" modelini kendinizin toplamanızı öneririm. Bazı şeyleri daha kolay kavrayacak ve sorunları çözmeye nitelikli olacaksınız.

Where to buy 3d food printer online | 3d food printers for sale

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı