3ds max 2015 viewport ekran performansi ?

3ds max 2015 ekran kartı viewport performansı?quadro hariç hangi ekran kartı ile verimli olur.

• gtx

Oy: 1 33,3%
  • quadro

Oy: 2 66,7%

• Oy verenlerin toplamı
    3

ali aydogan

Hectopat
Daha fazla  
Sevgili arkadaşlarım günlerdir yerli ve yabancı forumlarda araştırma yapmaktayım.3ds max 2015 kullanıcısıyım daha doğrusu geçerli sebepler yüzünden versiyon yükseltmek zorunda kaldım.Sorum şu (Rander için iyi bir makina topladığıma inanıyorum 10 bin tl lik butçe ayrıldı.3ds max viewoport ekranında çok poligonlu sahnelerde kasmasını istemiyorum iyi bir quadro ekran kartı alamıyorum çünkü 2300 tl lık ekran kartı bütçem var gtx 980 modelini düşündüm. bu konuda görüşleriniz nelerdir.lütfen benimle paylaşırmısınız.2 gün sonra bilgisayarı alıcam...
SİSTEMİM
ASUS DELUXE X 99
İ7 5960X İŞLEMCİ
NEPTON280 L
DDR4 G SKİLL 4X4 16GB RAM
SSD 120 GB
1 TB HDD
COOLER MASTER HALFTOWER 912 KASA
AOC 27'' İ2757FT MONİTOR
EKRAN KARTI ??????????????????????????????????????? BENİM DUSUNCEM ASUS GTX 980 ROG STRİX OC GDDR5

SİZLERİN GÖRÜŞERLİ NELERDİR...
PC ALINDIKTAN SONRA HİGH POLİGON TESTI VE CPU RANDER TESTI TARAFIMCA YAPILACAK SS ALINARAK FORUMLARDA PAYLASILICAKTIR. KEZA BU KONUDA HICBIR SAGLAM ACIKLAMALI KONU BULUNMAMAKTADIR. UNUTMAYALIM BILGILER PAYLASTIKCA ÇOĞALIR...

Son düzenleme:
Dostum neyi render edeceğin çok önemli, müşteri memnuniyeti hedefliyorsan, müşterinin neyle memnun olacağı bile ekran kartı kararını etkiler. Bu kart mobilya ve sabit mekanik sistem tasarımları için yeterli. Ama ben nubuk deri ayakkabı render edip yakın planda tüğcüklerini sunumumda hareketli ve 3D olarak kullanacağım diyorsan; bu kart yetmez. Yani modelleme uygulamalarında bu kart kullanılır, idare eder. Ama iş realizasyona, canlandırmaya, sanal dinamik model oluşturmaya gelince bu kart yetmez.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı