3'lü priz ve 3'lü kablolu priz PC'yi bozar mı?

ImpactTJJ

Decapat
Daha fazla  
Merhaba ben en son PC'min PSU sunu söküp içindeki kaba kiri aldım ve geri taktığımda fanı çalışmadı. PC'ci bir abi vardı (bayağı güvenilir bir adam bilgili) ona yazdım fanı döndür falan dedi neyse işte PSU'yu test ettirdi gine taktım çalışmadı abiye gittim o bir test etti fan çalıştı tekte açar açmaz abiye mahcup oldum. Eve geldim taktım PSU'yu ilk çalıştı bir test edeyim dedim kapa aç yaptım PC'yi bu sefer çalışmadı. Prizin ortasına taktım bu sefer kabloyu bu sefer çalıştı PSU 2. kere gine aç kapa PC gine çalışmadı bir de ekran kartının HDMI 1.girişi takınca monitör algılamıyor 2.girişe takınca algılıyor ve BIOS açılıp duruyor. Abi dükkanda çözdü BIOS olayını eve geldim gine aynı sizce bunlar hem kablolu hem kablosuz 3 lülerin dandik olmasından mı? (bence kaliteli değil 3'lü ondan)

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba. PC'yi doğrudan doğruya bozmaz ama can sıkıcı olan bu tür sonuçlara da neden olabilir kalitesiz olan bu ürünler hocam. En sonunda yazdığınıza tümüyle katılıp olayın doğrudan kalitesiz uzatmalı prizlerdeki elektrik iletim sıkıntısıyla olduğunu kuvvetle düşünüyorum. Kolay gelsin.

Yeni konular

Geri
Yukarı