3'lü prize süt döküldükten sonra elektrik vermiyor

Hocam taktım şu an TV izliyorum cızırtı bir daha gelmedi iyice fön makeneyle kurttum bir şey olur mu?

Süt olduğu için sıkıntı yaratabilir dediğim gibi tornavida ile içini açıp silmemiz gerekir.

Keşke fotoğrafını isteseydim aklıma gelmedi yanlış anlamasan elektrikçiye ne kadar verdiniz.

Süt olduğu için sıkıntı yaratabilir dediğim gibi tornavida ile içini açıp silmemiz gerekir.

Keşke fotoğrafını isteseydim aklıma gelmedi yanlış anlamasan elektrikçiye ne kadar verdiniz.
Tonavida vs yok ters koyup kuruttum iyice bence bi sorun çıkmaz. Para istemedi elektrikçi.

Hocam bilgisayar şehit olmuş sanırım açılmıyor.

Kullanmanızı çok önermem ama en yakın sürede komşunuzdan ya da bir tornavida alarak temizlemelisiniz.

Tonavida vs yok ters koyup kuruttum iyice bence bi sorun çıkmaz. Para istemedi elektrikçi.

Hocam bilgisayar şehit olmuş sanırım açılmıyor.
Kasa giden Güç kablosunu değiştirmeyi denedinizmi belki ondandır

Hocam nolur şu süt dokülmüş prizinizi atın artık. Binanın elektriğini kesmişsiniz hala takıp deniyorsunuz. Yeni üçlü priz alın. Riske atmayın.

Yine olmazsa yeni bir konu açabilirimsin oraları çok bilmiyorum ama bilgisayar içindeki bazı parçalar yanmış olabilir belki bir şey demem doğru olmaz.

Hocam nolur şu süt dokülmüş prizinizi atın artık. Binanın elektriğini kesmişsiniz hala takıp deniyorsunuz. Yeni üçlü priz alın. Riske atmayın.
Sipariş verdim tamam 😂

Bina değil daire çok da fark etmez ama düzeltmek istedim D

Kasanın içine mi döküldü yoksa prizemi.
Hocam o kadar bahtsızım ki dualshock pc üçlü priz kulaklık klavye hepsi bi yerdeydi tamda oraya döküldü süt.

Bina değil daire çok da fark etmez ama düzeltmek istedim D

Kasanın içine mi döküldü yoksa prizemi.
İçine ve prize.

Sipariş verdim tamam 😂

Hocam o kadar bahtsızım ki dualshock pc üçlü priz kulaklık klavye hepsi bi yerdeydi tamda oraya döküldü süt.

İçine ve prize.
Hocam bütün fişleri güzelce temizleyin kurutun bir gün falan hiç takmayın bir gün sonra tekrardan deneyin bakalım hala bozuk mu bilgisayarınız.

Geri
Yukarı