3pin ARGB girişi olmayan anakartta ARGB fanlar nasıl kullanılır?

Nokro

Decapat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar, RGB ile alakalı bir sorunum var ve bir türlü çözemedim. Şimdi ben kasama fan alacağım ve bu alacağım fanlar DeepCool'un FC120 3'lü kiti 5V 3pin ARGB çıkışa sahipler. İşlemci soğutucumda da ARGB 3pin var ancak şu an kullanamıyorum çünkü anakartımda 3pin ARGB girişi yok. Fan ARGB almışken bir de bu ARGB'yi çalıştıracak ve işlemci ARGB'sini de çalıştıracak bir alet arıyorum. Türkiye'de çok piyasası yok ya da ben yanlış şeyi arıyorum anlayamadım ama linke bıraktığım fan setini alacağım. Benim nasıl bir kombinasyon yapmam lazım ki, ne almam lazım ki bu ARGB'leri çalıştırıp kontrol edebileyim? Anlayan biri yardımcı olursa çok sevinirim.
Deepcool Fanlar
Şu tarz şeyler buldum ama hem fiyat anlamında kestiremedim. Biraz pahalı bir de benim işime yarar mı bilmiyorum. Ne önerirsiniz?

Amazon.com.tr

https://www.hepsiburada.com/dark-ar...t-kontrollu-sata-guc-baglanti-p-hbv00000vcnbu

Hocam en alttaki ürünü sıvı soğutmam için almıştım kumandası aracılığıyla kontröl ediyorsunuz bağlanıtısını ise sadece SATA'dan güç vererek yapıyorsunuz.

Hocam en alttaki ürünü sıvı soğutmam için almıştım kumandası aracılığıyla kontröl ediyorsunuz bağlanıtısını ise sadece SATA'dan güç vererek yapıyorsunuz.
İşlemci soğutucsunda led rgb var 3 pin fanlardan da birbirine bağlayınca bir tane 3 pine çıkıyor ikisini bu dediğiniz hub a bağlarsam kumanda ile ikiside kontrol ediliyor o zaman değil mi? Biraz araşıtırdım bu diğer attığım converterı onunla anakarttan kontrol edebiliyormuşuz ama sadece 1 tane 3 pin girişi var o yüzden pek anlamadım bende 2 tane bağlamam gereken 3 pin var.

Geri
Yukarı