4.000 TL klavye önerisi

• Konuyu başlatan em1r0
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 36
  • Görüntüleme 778
Hotswap mevcut o Switch ile kullanırsın. Ben ona verilecek para yerine mod 007 Wireless versiyonunun alınması taraftarıyım.

Neden? ATK 68 (l) geldiğinden beri kafam gerçekten çok karışık lnin sesi gerçekten g modeline göre çok kötü kalıyor bundan dolayı ekstra Switch almayı düşündüğümde ekstra maaliyet oluyor. Kafamı aşırı karıştırdı senin önerin nedir?

Neden? ATK 68 (l) geldiğinden beri kafam gerçekten çok karışık lnin sesi gerçekten g modeline göre çok kötü kalıyor bundan dolayı ekstra Switch almayı düşündüğümde ekstra maaliyet oluyor. Kafamı aşırı karıştırdı senin önerin nedir?

Ben ekstra Switch almayı gereksiz buluyorum. ATK68 l güzel bir model alınabilir. Benim de kafam karıştı. :D

Hocam ben zevkine bile akkonun sitesinde geziniyorum. Siz de bir bakın inceleyin aklınıza yatan varsa geçin siparişi. Ben bunu aldım kargoda geliyor. Kargo dahil 3350 tuttu.
biraz gezinip beğendiğim olursa sizinle paylaşırım

Hocam ben zevkine bile akkonun sitesinde geziniyorum. Siz de bir bakın inceleyin aklınıza yatan varsa geçin siparişi. Ben bunu aldım kargoda geliyor. Kargo dahil 3350 tuttu.
Gatereronun cap v2 veya milky yellow manyetik switch olarak satılıyor mu?

Son düzenleme:
Gatereronun cap v2 veya milky yellow manyetik switch olarak satılıyor mu?
Yok diye biliyorum. KS-20 olması lazım

@Kaan Diktaş daha iyi bilir

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Yeni konular

Geri
Yukarı