4.000 TL klavye önerisi

• Konuyu başlatan em1r0
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 36
  • Görüntüleme 788
Benim bildiğim herhangi bir kupon bulunmuyor.
Kaan hocam normalde 4-5’e bakacaktım ama şu an gerek yok diye düşündüm. Gmk67 yoplasam da kurtarır diye düşündüm.

Elimde 2-3 ay önce aliexpressten satın aldığım ktt white v3 switchler var.

Şu an zamandan yana sorunum olduğu için aliexpressten ürünü almış birisinden 1.550₺’yr gmk67 kasasını almak mantıklı mıdır?

Bir de steelseries prismcaps tarzı bi tuş takımı koysam güzel olmaz mı?

Kit 1.550₺
Keycaps 650₺
Zamanında aldığım switchler 90x 350₺

2.550₺’ye gelmiş olacak değer mi? Türkiyeden hazır klavye mi alayım?

Aldığım switchler bunlar;

AliExpress'te bu muhteşem ürünü buldum. Hemen göz atın! 135,32TL 30% İndirim | GGBOY Kang beyaz V3 anahtarları mekanik klavye lineer anahtarı 3 Pin özel kiraz RGB SMD oyun uyumlu Hot Swap MX anahtarı

Kaan hocam normalde 4-5'e bakacaktım ama şu an gerek yok diye düşündüm. Gmk67 yoplasam da kurtarır diye düşündüm.

Elimde 2-3 ay önce AliExpress'ten satın aldığım ktt white V3 Switch'ler var.

Şu an zamandan yana sorunum olduğu için AliExpress'ten ürünü almış birisinden 1.550₺'yr gmk67 kasasını almak mantıklı mıdır?

Bir de SteelSeries prismcaps tarzı bir tuş takımı koysam güzel olmaz mı?

Kit 1.550₺
Keycaps 650₺
Zamanında aldığım Switch'ler 90X 350₺

2.550₺'ye gelmiş olacak değer mi? Türkiye'den hazır klavye mi alayım?

Aldığım Switch'ler bunlar;

AliExpress'te bu muhteşem ürünü buldum. Hemen göz atın! 135, 32TL 30% indirim | ggboy kang beyaz V3 anahtarları mekanik klavye lineer anahtarı 3 pin özel kiraz RGB smd oyun uyumlu hot swap MX anahtarı.

Kesinlikle gmk67 için değer.

Bunun beyaz olanını sıfır olarak 1.550₺’ye alayım mı hocam o zaman? Ve yurtdışından keycaps bekleyemem, bilgisayar da gelecek kullanmaya başlayayım diye.

Hızlı kargolu Amazon.com.tr bundan başka önerin var mıdır? Ve bu switchler keycaplar uyumlu olur değil mi buna?

@Kaan Diktaş bir de aynı fiyata akko mg75w var daha mı iyidir gmk67’den?

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı