4.000 TL klavye önerisi

• Konuyu başlatan em1r0
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 36
  • Görüntüleme 789
Bunun beyaz olanını sıfır olarak 1.550₺’ye alayım mı hocam o zaman? Ve yurtdışından keycaps bekleyemem, bilgisayar da gelecek kullanmaya başlayayım diye.

Hızlı kargolu Amazon.com.tr bundan başka önerin var mıdır? Ve bu switchler keycaplar uyumlu olur değil mi buna?

@Kaan Diktaş bir de aynı fiyata akko mg75w var daha mı iyidir gmk67’den?
Attığınız keycapsler ISO düzen için sizin klavyeniz ANSI düzen yani orta ve shift tuşları uymaz.

Bunun beyaz olanını sıfır olarak 1.550₺'ye alayım mı hocam o zaman? Ve yurt dışından keycaps bekleyemem, bilgisayar da gelecek kullanmaya başlayayım diye.

Hızlı kargolu Amazon.com.tr bundan başka önerin var mıdır? Ve bu Switch'ler keycaplar uyumlu olur değil mi buna?

@Kaan Diktaş bir de aynı fiyata Akko MG75W var daha mı iyidir gmk67'den?

Yurt dışından keycaps bekleyemezsiniz ama gmk67 bekleyebilirsiniz? Anlayamadım tam sizi 10-14 günde ikisi de elinizde olur attığınız ile yapamazsınız. Uyumsuz.

@Yağız Özel @Kaan Diktaş konuya açıklık getireyim.

Elimde ktt white v3 switch var 90 adet. 2 ay önce indirimde gördüğümde bulunsun diye almıştım.

Şimdi de hızlıdan klavyeyi aradan çıkartmak için sarı sitede birisinin sıfır gmk67 sattığını gördüm ve bunu 1.550₺’ye satıyor.

Onu alıp toplayabilir miyim diye baktım da keycapslar uymazmış.

Gmk67 aliexpressten kaç paraya geliyor ben yeni hesap açtığımda indirim yapmadı sepette 1.450₺ yazdı.

Elimde ktt white V3 Switch var 90 adet. 2 ay önce indirimde gördüğümde bulunsun diye almıştım.

Şimdi de hızlıdan klavyeyi aradan çıkartmak için sarı sitede birisinin sıfır gmk67 sattığını gördüm ve bunu 1.550₺'ye satıyor.

Gmk67 AliExpress'ten kaç paraya geliyor ben yeni hesap açtığımda indirim yapmadı sepette 1.450₺ yazdı.

1671 TL gmk67. O arkadaşın sattığı gerçekten sıfır ve sorunsuz ise tercih edebilirsiniz attığım keycaps 424 TL.

Elimde ktt white v3 switch var 90 adet. 2 ay önce indirimde gördüğümde bulunsun diye almıştım.

Şimdi de hızlıdan klavyeyi aradan çıkartmak için sarı sitede birisinin sıfır gmk67 sattığını gördüm ve bunu 1.550₺’ye satıyor.

Gmk67 aliexpressten kaç paraya geliyor ben yeni hesap açtığımda indirim yapmadı sepette 1.450₺ yazdı.
Ktt white switchler çok da iyi switchler değil şahsen. Sarı sitede Akko Cream Yellow switchli gmk67 satılıyor 2700tlye sorunsuzsa o da alınabilir. 2500-2600 civarına düşürebilirseniz iyi olur. Yok olmaz derseniz 1550tl olan Gmk67 sorunsuz ise alınabilir.

Geri
Yukarı