4.000 TL PC önerisi

Ben CS:GO, Valorant, PUBG gibi oyunların videolarını çekmek istiyorum. Kayıta başladığım zaman ısınma yapmasın. Oyun zevkini bozuyor. Mesela ben şu an yazdığım laptoptan Minecraft bile oynasam yarım saat direkt ısınıyor, ses çıkıyor. Bana ısınmayan sessiz çalışan bir PC önerebilir misiniz?

2022'de stok sorunları düzelecek diyorlar acil değilse bekleyin çok daha iyi bir sistem toplarsınız fiyatlar çok şu an acilse arkadaşın attığı sistemi alın.
Bu sistem yeter de çok fazla artar, kalanına monitör alırsınız ikinci el olarak :D
@titanss neden üzgün attınız? O sistem PUBG'de bile yayın açar. Fakat toplama yapmak daha karlı olucaktır.

Kardeşim dediği bütçeyle istediklerini yapabilmesi çok zor arkadaşın.
İ3 10100F = 789₺
H410M A PRO = 679₺
Aerocool 400W = 299₺
1TB HDD = 299₺
Corsair 16GB 2x8 = 767₺
Total: 2,833₺
Kalan para ile RX 560 2GB alabilir ikinci el. Sisteme kasa ve monitör dahil değil, RAM'i 8GB alırsa kasa alabilir.

İ3 10100F = 789₺
H410M A PRO = 679₺
Aerocool 400W = 299₺
1TB HDD = 299₺
Corsair 16GB 2x8 = 767₺
Total: 2,833₺
Kalan para ile RX 560 2GB alabilir ikinci el. Sisteme kasa ve monitör dahil değil, RAM'i 8GB alırsa kasa alabilir.
O işlemci stokta değil, olsa çok güzel olurda baksan fiyatlara 1000TL'den az değil :D

Hocam daha yarım saat önce baktığımda stokta yok yazıyordu Allah Allah, şimdi bir daha kontrol ettim ve stoğa gelmiş o zaman arkadaş aldı aldı, alamadı geçmiş olsun.
Kesinlikle. Ben de alacağım bu işlemciyi fakat 1,200₺ yaptım toplam bütçemi. 4K gibi bir miktar yapınca almaya başlayacağım parçaları. Sizin yerinizde olsam kaçırmazdım.

Kesinlikle. Ben de alacağım bu işlemciyi fakat 1, 200₺ yaptım toplam bütçemi. 4K gibi bir miktar yapınca almaya başlayacağım parçaları. Sizin yerinizde olsam kaçırmazdım.

Bende para olsa kesinlikle o işlemciyi alırdım +30FPS güzel rakam, hazır aldığım için sistemi seçme ekranında yoktu sağlık olsun :D ama sistemim duisburg benzinlik tarafında 115 130 kişi arasında 45 50 FPS veriyor yüksek ve 768p ayarlar ile gayet güzel.

Bu sistem yeter de çok fazla artar, kalanına monitör alırsınız ikinci el olarak :D
@titanss neden üzgün attınız? O sistem PUBG'de bile yayın açar. Fakat toplama yapmak daha karlı olacaktır.

RX550 çok güçsüz bir kart.

Yeni konular

Geri
Yukarı