4.000 TL'ye F/P PSU önerisi

Bütçe
4000

Sarper2452

Zeptopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar, geleceğe yönelik bir sistem toplamak istiyorum. Güç kaynağı olarak da 750-850W civarında kaliteli bir PSU arayışındayım. Gold sertifikalı ve testlerinin vs. yapılmış bir model olması tercihim. Parçaları tek tek alıp kendim toplayacağım bu yüzden çok acele etmiyorum. Bilgisi ve fikri olan arkadaşlar öneride bulunabilirseniz çok sevinirim.

Gold modeller bu fiyata yok gibi hocam ben bulamadım ki sertifika güvenlik demek değildir.

Bütçe çıkarsa gold var msi

Gold modeller bu fiyata yok gibi hocam ben bulamadım ki sertifika güvenlik demek değildir.

Bütçe çıkarsa gold var msi
Yani hydro K kullanıyorum kötü bir PSU değil ama daha iyi muadilleri var.

Marka olarak ve malzeme kalitesi olarak daha üstün ve güvenilir bence.

Ekran kartina bagli olarak 750 watt yeterli olur diye dusundum hocam ama tercih yine konu sahibinin.

Marka olarak ve malzeme kalitesi olarak daha üstün ve güvenilir bence.
Marka sempatizanlığı yapmaya gerek yok hocam attığım model daha ucuz ve 850 watt arkadaş 850 watt arıyorsa ve bütçesi yoksa bence tercih edilebilir aynı fiyata daha iyisi varsa atın bakalım muadil olan. Konu sahibi ekran kartını vs. Belirtmemiş nereden vardınız bu kanıya? Ayrıca geleceğe yönelik toplamak istiyorum diyor 850W geleceğe yönelik olarak tercih edilebilir 750 Wattansa.

Öncelikle yanlış anlaşıldım kusura bakmayın marka sempatizanlığı yapmıyorum ikincisi 750W gayet yeterli bir değer üçüncüsü konu sahibi sistem belirtmemiș bunu da göz önüne alırsak bütün hatayı bana yüklemeniz çok yanlış.

Yeni konular

Geri
Yukarı