4.000 TL'ye klavye önerisi

Hocam tavsiye ederim. Güzel kulaklıktır. Sadece biraz eski bir model. Yeni kulaklıklar bu fiyatlara satılıyorken kimileri eski modelleri tercih etmez ama siz buna takılmıyorsanız alabilirsiniz. Sıkıntısız kullanılabilir, günümüzde hala güncelliğini koruyan bir modeldir tavsiye ederim. Hem müzik dinlemesi hem oyunlarda ses kasması zevkli.

Bende beyazı var. Corsair Hepsiburada üzerinden kendisi satıyor. İncelemek isterseniz :

Hocam ben klavyeyi iptal edip bunu aldım ya.

Hocam iki klavye de güzel klavye. Bana göre en önemli farkları birinde knob; birinde LCD ekran olması. İkisini de alsanız pişman olmazsınız. Size bağlı ama benim şahsi fikrimi soracak olursanız; Ben olsam şu an Akko'da %15 indirim kuponu varken 81 dolara sıfır 5075B+ alırım. Kargoyu beklemek istemiyorum derseniz de K8. 5075B+ tercih etme sebebim hem knob hem de Cream Yellow V3 Pro olurdu bu arada. %15 indirim kodu "Halloween".

Hocam tekrar sipariş geçtim ama şöyle bir durum var toplam ücret $83.48(2.349, 07TL) gözükmesine rağmen benden 2.485, 08 kesti bunun sebebi nedir?
İnidirim kodunu da uyguladım.

Son düzenleme:
Siz ne kadara sipariş vermiştiniz hocam?
Sorun 2475 olması değil ama fazladan vermek istemem. Gerekirse iptal bile edebilirim.
İptal etmeye çalıştım ama böyle bir seçenek bulamadım şaka gibi.
Hocam ben TR üzerinden Darmoshark Top75 modelini almıştım o yüzden bi fark ödemedim. Fazladan vermediniz, maalesef bankalar böyle dolar harcamasını üstlenirken sizin hesabınızda dolar değil TL üzerinden işlem gördüğü için makas yansıtıyorlar.

Yeni konular

Geri
Yukarı