4.200 TL'ye Monitör Tavsiyesi

Bütçe
En fazla 4500 TL

CemreDemir

Hectopat
Merhaba. Black Friday'de döneminde yeni bir monitör almak istiyorum.

Ihtiyacım olan monitörde aradığım özellikleri aşağıya yazıyorum.

• Bütçe indirim döneminde indirim ve kampanyalarla birlikte en fazla 4.500 TL
  • En az 2K çözünürlüğe sahip ve 144 Hz üzeri olmalı
  • En az 27 inç olsun istiyorum. Eğer 32 inç olursa çok daha güzel olur ama 32 inçte bazen pikseller sayılabiliyor o yüzden pikseli sayılmayan kaliteli bir monitör olursa 32 inç tercih ederim.
  • IPS panel istiyorum.
  • Lütfen kavisli (Curved) monitör önermeyin çünkü nefret ediyorum o tarz ekranlardan.
  • Marka takıntım yok fakat MSI, ASUS ve LG olursa çok daha iyi olur.
  • Monitör biraz şık olsun istiyorum. LG ve ASUS'un arkası yuvarlak kırmızılı olanlar gibi.
  • GamePower, Monster, Xiaomi, JD, GameBooster, Casper vb. bu tarz monitör markalarını tercih etmeyeceğim.

Monitörü %85 oyun ve %15 dizi/film/video için istiyorum.

Öneri yapacak herkese şimdiden çok teşekkür ediyorum.

Shoplus satıcısına sordum dedim 1 ölü piksel veya ghosting tarzı sorunlar çıkarsa iade veya değişimi kabul eder misiniz diye bana şöyle bir cevap verdi; "Ürünün çalışmasıyla ilgili bir sorun yaşanıyorsa(üretim kaynaklı problemler) ilk olarak servis desteği almak gereklidir. Servisten alacağınız iade/değişim (doa raporu) raporu ile birlikte iade veya değişim sağlayabilirsiniz. Bu süre zarfı içerisinde takıldığınız herhangi bir durum olur ise firma olarak tarafınıza destek vermekten memnuniyet duymaktayız.

Bu yüzden satıcı HB veya özellikle AMAZON olması için beklemedeyim. Veya LG servisi nasıldır müşteri memnuniyeti açısından bir bilginiz var mı? GN880-B'de gözüm var açıkçası.
Dell S2721DGF indirime girer belki itopyada. Şuan için 5000.
Listeye ekledim bekliyorum indirime girsin diye ama şansıma girmiyor :(
Lg27gn880-b öneririm
Cok ciddi indirimde
Kullanıcı yorumlarını bol bol okuyun almadan önce ergo tasarım bir monitör gayet şık masanıza uygunsa tercih edebilirsiniz
Evet şuanlık bu monitörde karar kıldım ama indirime başka daha güzel ve fiyat performans monitörü girerse başka modele de yönelebilirim. Beklemedeyim. Elbet Black Friday'de amazon yapar bir şeyler.

Gigabyte M27Q (4200 idi)
LG 27GP83B
LG 27GL850B (4200 idi)
Dell S2721DGF (3800 idi)

Güncel fiyatlara bakmadım ama bunlar güzel ürünler. 32" IPS için 5000 TL üstüne çıkman lazım.

Shoplus satıcısına sordum dedim 1 ölü piksel veya ghosting tarzı sorunlar çıkarsa iade veya değişimi kabul eder misiniz diye bana şöyle bir cevap verdi; "Ürünün çalışmasıyla ilgili bir sorun yaşanıyorsa(üretim kaynaklı problemler) ilk olarak servis desteği almak gereklidir. Servisten alacağınız iade/değişim (doa raporu) raporu ile birlikte iade veya değişim sağlayabilirsiniz. Bu süre zarfı içerisinde takıldığınız herhangi bir durum olur ise firma olarak tarafınıza destek vermekten memnuniyet duymaktayız.

Bu yüzden satıcı HB veya özellikle AMAZON olması için beklemedeyim. Veya LG servisi nasıldır müşteri memnuniyeti açısından bir bilginiz var mı? GN880-B'de gözüm var açıkçası.

Listeye ekledim bekliyorum indirime girsin diye ama şansıma girmiyor :(

Evet şuanlık bu monitörde karar kıldım ama indirime başka daha güzel ve fiyat performans monitörü girerse başka modele de yönelebilirim. Beklemedeyim. Elbet Black Friday'de amazon yapar bir şeyler.
Söylediğim ciddi indirim sanırım 2 güne bitecek bilginiz olsun
Hepsiburada sitesiydi sanırım

Yeni konular

Geri
Yukarı