4/2K Düşük Grafik vs 1080p Yüksek Grafik

Tek seçim

• Oy verenlerin toplamı
    19
Ben senelerdir 4k kullanıyorum gene kullanmadan bilmeden sağdan soldan duymuş insanlar sallayacak bir şeyler. 4k çok farklı bir boyut bunu illa gta 5, battlefield veya witcher gibi oyunlar için demiyorum buna 10 sene önceki, assassin's creed brotherhood için veya 20 senelik grafikle alakası olmayan Knight Online içinde söylüyorum film boyutuna geçiyor artık. Ayrıca 4k da msaa açsan da aynı görüntüyü verdiği için msaa açmıyorsun o yüzden sistemini 2k dan çok daha az zorluyor.

Samsung panel msaa kapalı 4k daki görüntüyü 2k yı da fullesen elde edemiyorsun. Asus Pg279Q'dan tut tüm monitörleri kullandım şuan da 24 inç dell 2k 165 hz deniyorum bir önceki hafta Asus Pg258Q vardı benim kadar deneyen az insan vardır.

Kısaca özetlemek gerekirse 4k 60 hz den sonra 2k 165 hz ye geçersen o 2k sana 720p gibi geliyor. Fakat 165 hz den 60 hz ye dönersen de o 60 hz sana 30 hz gibi geliyor göz bir süre kasma hisssediyor. Zamanında açtığım bir konu vardı ekledim bakarsın istersen. Monitörüm Samsung UH750 U28H750U bu arada.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı