4.5 5 aylık gelişim nasıldır?

vücudunuz güzel fakat düzenli beslenmeye çalışın kalori hesabı yapın

Benchi seven biri daha ama icline pressi biraz dümenlemişsin gibi (bende)
Incline press i hep 2. hareket yapıyorum. İlk uygulasam 40 larla 5-6 tekrar atabilirim belki ama bench olmazsa olmaz gibi ya, yapmazsam kötü hissediyorum.

1 senede 100 bench nasıl attın vay be Power Lifter mısın?

Incline press i hep 2. hareket yapıyorum. İlk uygulasam 40larla 5-6 tekrar atabilirim belki ama bench olmazsa olmaz gibi ya, yapmazsam kötü hissediyorum.

Ben bench yüzünden gelişimim kısıtlanıyor gibi hissediyorum ama gerçekten değer bugün 115 pr çıktı bu hazzı başka hiçbir şey vermiyor.

1 senede 100 bench nasıl attın vay be Power lifter mısın?

Normal değil mi? 12. ayımda 115 çıktı hocam (cuttayım şu an)

Cutta zaten kendini zargana gibi hissedeceksin herkes yaşayacak o iğrenç hissi 1 kez.

Hocam ilaç kullanma gibi durum yok, değil mi? Sırtında biraz fazla sivilce gördüm.

1 senede 100 bench nasıl attın vay be Power Lifter mısın?
Değilim hocam sadece çok tekrar yerine 6-10 tekrar arası antrenman uyguluyorum ve güçlenmeye bayağı faydası oluyor. Power lifter denemez daha çok vücudum estetik. 86 kiloyum lakin boyum uzun ve yağ oranım düşük olduğu için hala kendimi istediğim kütlede göremiyorum.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…