4.5 5 aylık gelişim nasıldır?

Bench ile set olarak 100-105 arası rahat atabiliyorum. 100 ile 7 tekrar çıkıyor genelde, dumbell incline presste 35 likler ile atıyorum tekrar sayısı değişiyor enerjime göre. Ben biraz da güçlenme tarzında antrenman biçimi uyguluyorum, 12-15 tekrar yerine 6-10 tekrar arası uyguluyorum bazı hareketlerde.

1 senede 100 bench nasıl attın vay be :) Power Lifter mısın?

Incline press i hep 2. hareket yapıyorum. İlk uygulasam 40larla 5-6 tekrar atabilirim belki ama bench olmazsa olmaz gibi ya, yapmazsam kötü hissediyorum.

Ben bench yüzünden gelişimim kısıtlanıyor gibi hissediyorum ama gerçekten değer bugün 115 pr çıktı bu hazzı başka hiçbir şey vermiyor.

1 senede 100 bench nasıl attın vay be :) Power lifter mısın?

Normal değil mi? 12. ayımda 115 çıktı hocam (cuttayım şu an)

Ben bench yüzünden gelişimim kısıtlanıyor gibi hissediyorum ama gerçekten değer bugün 115 pr çıktı bu hazzı başka hiçbir şey vermiyor.

Normal değil mi? 12. ayımda 115 çıktı hocam (cuttayım şu an)

Cutta zaten kendini zargana gibi hissedeceksin herkes yaşayacak o iğrenç hissi 1 kez.

1 senede 100 bench nasıl attın vay be :) Power Lifter mısın?
Değilim hocam sadece çok tekrar yerine 6-10 tekrar arası antrenman uyguluyorum ve güçlenmeye bayağı faydası oluyor. Power lifter denemez daha çok vücudum estetik. 86 kiloyum lakin boyum uzun ve yağ oranım düşük olduğu için hala kendimi istediğim kütlede göremiyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı