4-5 bin TL kamerası ve bataryası iyi telefon tavsiyesi

HakanDogan

Hectopat
Bütçem 4000-5000, bu bütçeyle alınabilecek kamerası iyi ve batarya konusunda 2 gün falan beni yarı yolda bırakmayacak bir telefon tavsiyesine ihtiyacım var.

Kamera konusunda okuduğum bölüm gereği fotoğrafçılık dersi var ve fotoğraf falan çekmem gerekiyor, o sebeple kameradan taviz vermek istemiyorum. Neredeyse hiç oyun falan oynamam, genelde sosyal medyada takılırım, arkadaşlar şimdiden önerileriniz için teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bütçem 4000-5000, bu bütçeyle alınabilecek kamerası iyi ve batarya konusunda 2 gün falan beni yarı yolda bırakmayacak bir telefon tavsiyesine ihtiyacım var.

Kamera konusunda okuduğum bölüm gereği fotoğrafçılık dersi var ve fotoğraf falan çekmem gerekiyor, o sebeple kameradan taviz vermek istemiyorum. Neredeyse hiç oyun falan oynamam, genelde sosyal medyada takılırım, arkadaşlar şimdiden önerileriniz için teşekkürler.

İkinci el S10+Deji batarya almanı tavsiye ederim.

Redmi Note 11 yerine Redmi Note 10S daha iyi bir tercih olacaktır. +2 GB RAM ve 64 MP kamera boyutu ve Video işi uğraşacaksanız 4K 30 FPS kadar desteği var. Redmi Note 11 güncelleme sonrası 60 FPS belki verebilirler.

Ahmermardin sitesinde 5100 civarıydı. @HakanDogan
o sitede telefonlar kayıtsız mı oluyor kayıt ücreti ne kadar olur?
1668369280281.png

Hocam yurtdışı telefon aldınız mı? Bende düşünüyorum.

Geri
Yukarı