4-5 Bin TL oyun PC'si önerisi

Bütçe
4000-4999

Tw38

Hectopat
Merhaba herkese iyi forumlar. Ben iş saatleri dışında canım sıkıldığı için, oyun oynamak amaçlı bir oyun bilgisayarı toplamak istiyorum. Toplamaktan anlamadığım için size yazıyorum.

Genellikle oynamak istediğim oyunlar; Valorant, GTA 5, PUBG Mobile, RDR 2, Witcher 3.
Bu oyunları akıcı bir şekilde oynamak istiyorum.

Bütçem 4000-4999 civarında, düşündüğüm sistem için yardımcı olursanız sevinirim.

(Monitöre gerek yok TV'ye bağlayacağım)

Son düzenleyen: Moderatör:

Bütçeyi 400 lira arttırırsan alınabilecek minimum sistem bu şu anda. Eğer bütçeyi aşamıyorsan ikinci el bakmanı tavsiye ederim.

Ben de malum üniversite için bir PC'ye ihtiyacım var ama neredeyse hiç bütçem yok uygunundan bana PC önerebilecek biri var mı? FreeDOS olursa Windows 10 yüklemeyi bilmiyorum onu da bilen varsa çok sevinirim(Windows 10 yüklemek için bilgisayarcıya gitmenin mantıksız olduğunu bazılarının crackli yüklediğini söyleyenler oldu anladığım kadarıyla da fdoslar daha ucuzmuş.)

Bütçeyi 400 lira arttırırsan alınabilecek minimum sistem bu şu anda. Eğer bütçeyi aşamıyorsan ikinci el bakmanı tavsiye ederim.

GameGaraj a biraz daha bakındım da linkteki PC'yi buldum yukarıda attığınızdan biraz daha iyi gibi duruyor, sizin attığınız PCdeki ekran kartını araştırdım fazla kafama yatmadı. Bu linkteki nasıl sizce söylediğim oyunları akıcı oynatır mı benim için biraz da uzun yıllar kullanmak önemli. 6 Ay Taksitle alacam bilgili kişiler yardımcı olabilir mi

Bir de GameGaraj'da ki PC'lerde sadece SSD var, HDD eklemememişler. Sadece 240GB SSD oynayacağım oyunlara falan yeter mi bilmiyorum. Ben alırken seçeneklere bir de HDD eklemeyi düşünüyorum film arşivi yapmak için. Sistemi ve oyunlarını SSD'ye kurarım, diğer dosyalarında HDD'ye atarım düşündüğüm fikir doğru mu?

Son düzenleme:
GameGaraj a biraz daha bakındım da linkteki PC'yi buldum yukarıda attığınızdan biraz daha iyi gibi duruyor, sizin attığınız PCdeki ekran kartını araştırdım fazla kafama yatmadı. Bu linkteki nasıl sizce söylediğim oyunları akıcı oynatır mı benim için biraz da uzun yıllar kullanmak önemli. 6 Ay Taksitle alacam bilgili kişiler yardımcı olabilir mi

Bir de GameGaraj'da ki PC'lerde sadece SSD var, HDD eklemememişler. Sadece 240GB SSD oynayacağım oyunlara falan yeter mi bilmiyorum. Ben alırken seçeneklere bir de HDD eklemeyi düşünüyorum film arşivi yapmak için. Sistemi ve oyunlarını SSD'ye kurarım, diğer dosyalarında HDD'ye atarım düşündüğüm fikir doğru mu?
Evet attığın çok daha iyi bir sistem. 1650 super normal 1650 den çok daha iyi bir kart. Ssd bence minimum 480 olmalı oynayacağın oyunlara göre.

Yeni konular

Geri
Yukarı