4.50 Mbps uploud ile Dlive yayını açmak mümkün mü?

Nureddin Can

Kilopat
Yer
Antalya
Oynayacağım oyunlar: PUBG Lite, L4D2, Hikayeli oyunlar, Euro Truck simulatör ve kaldırabilirse Fortnite, CS:GO
Kullandığım program: OBS
Sorum: OBS Ayarlarını nasıl yapmalıyım?
PC Özellikleri:
16GB DDR4 2400 MHz RAM
RX 480 8 GB 256bit ekran kartı
i5 7400 işlemci
1TB HDD
405346

Son düzenleyen: Moderatör:
Oynayacağım oyunlar: PUBG Lite, L4D2, Hikayeli oyunlar, Euro Truck simulatör ve kaldırabilirse Fortnite, CS:GO
Kullandığım program: OBS
Sorum: OBS Ayarlarını nasıl yapmalıyım?
PC Özellikleri:
16GB DDR4 2400 MHz RAM
RX 480 8 GB 256bit ekran kartı
i5 7400 işlemci
1TB HDD
Eki Görüntüle 405346
İnternetin yeterli ancak SSD olsa çok iyi olurdu be.

Ne alaka hocam? 4.70MBPS upload yayın için gayet yeterli bir hızdır. Yanlış bilgi vermeyin insanlara..

Fiber harici diğer altyapılarda ping olur. Ben Fiber altyapıda yayın açtığımda ping olmadan oyun oynuyor iken, VDSL2 altyapıda yayın açtığımda ping oluyor. Upload hızım 4 mbit şuanda.

Fiber harici diğer altyapılarda ping olur. Ben Fiber altyapıda yayın açtığımda ping olmadan oyun oynuyor iken, VDSL2 altyapıda yayın açtığımda ping oluyor. Upload hızım 4 mbit şuanda.
Peki bu sorun bende neden olmuyor? Şuanda 50mbps download 4mbps upload lı bir VDSL internete sahibim ve 2000- 2500 Bitrate'li bir yayında gayet iyi ping değerleri alabiliyorum. Genelde 60-70 lerde geziyor.
Screenshot_9.png

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı