4.500-5.000 TL'ye monitör önerisi

Bütçe
4.500-5.000 TL

rbstsoul

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba. 4.500-5.000 TL civarı bir bütçem var ve bir monitör arıyorum. Daha canlı renkleri olduğunu duyduğum için IPS panel düşünüyorum. Çoğunlukla yazılım ve FPS oyunları için kullanacağım. Ekran kartım AMD RX 7700XT olduğu için FreeSync özelliğini destekleyen bir monitör düşünüyorum. 27" pek düşünmüyorum çünkü forumdan bir üye 27" 1920x1080 bir monitörde pikselleri sayarsın demişti, ki düşününce bir tık haklı. O nedenle tercihen 24.5" bir monitör arıyorum. Bir öneriniz var mıdır? Forumdan bir üye bu monitörü önermişti ancak nasıl bir monitör hiç emin değilim, ölü piksel çıkması gibi kronik sorunlar nedeniyle endişeliyim ki yorumlara bakınca birine çıkmış sanırım. Siz ne diyorsunuz?

Önerilen monitör kötü değil. Hangisi aklınıza yatıyorsa onu alın.

Yanlış hatırlamıyorsam Pazarama ilk alışverişe özel 100 TL kupon veriyordu ayrıca Nays kart kullanırsanız alışverişten sonra 200 lira geri ödeme veriyor. Anlattığım gibi yaparsanız 300 lira daha ucuza alabilirsiniz.

Ölü piksel çıkması gibi kronik sorunlar nedeniyle endişeliyim ki yorumlara bakınca birine çıkmış sanırım. Siz ne diyorsunuz?

Ölü piksel olayı için dert edinmeyin, her monitörde çıkabilir. Rahatsız edici boyuttaysa gönderip değişimini istersiniz veya iadesini yaparsınız. Gidip mağazadan almadıkça her zaman çıkma şansı bulunuyor. Ayrıca mağazadan alsanız bile oradayken fark etmeyip eve geldiğinizde fark etme gibi durumlar yine yaşanabilir.

Son düzenleme:
Merhaba. 4.500-5.000 TL civarı bir bütçem var ve bir monitör arıyorum. Daha canlı renkleri olduğunu duyduğum için IPS panel düşünüyorum. Çoğunlukla yazılım ve FPS oyunları için kullanacağım. Ekran kartım AMD RX 7700XT olduğu için FreeSync özelliğini destekleyen bir monitör düşünüyorum. 27" pek düşünmüyorum çünkü forumdan bir üye 27" 1920x1080 bir monitörde pikselleri sayarsın demişti, ki düşününce bir tık haklı. O nedenle tercihen 24.5" bir monitör arıyorum. Bir öneriniz var mıdır? Forumdan bir üye bu monitörü önermişti ancak nasıl bir monitör hiç emin değilim, ölü piksel çıkması gibi kronik sorunlar nedeniyle endişeliyim ki yorumlara bakınca birine çıkmış sanırım. Siz ne diyorsunuz?
R25İ-30 al geç derim ben.

Geri
Yukarı